Majkrofon Majkrofon komentáře u knih

Klub bitkárov Klub bitkárov Chuck Palahniuk

Film som videl minimálne 5 krát..kniha tiež super.

22.07.2016 5 z 5

Inferno - Peklo Inferno - Peklo Dan Brown

Nuda, nuda a nezáživný Brown..opäť.

05.06.2016 2 z 5

Búrka mečov 1: Oceľ a sneh Búrka mečov 1: Oceľ a sneh George R. R. Martin

Už sa tak nejak veziem na vlne Piesne ľadu a ohňa. Aj keď sme sa v tejto časti nejak zvlášť neposunuli v príbehu a kniha obsahuje pár nezáživných kapitol, tak som ešte viac obľúbil svet Georga R.R. Martina a už sa teším, keď sa dostanem na piatu knihu, kde už nebudem tušiť čo sa stane, kedže som videl 4 série seriálu. Ale na ten už pomaly zabúdam, knihy mi ho vytláčajú z mysle..

03.03.2016 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Najprv som chcel dať len 4 hviezdičky. Miestami je to až moc vedecké, ale na druhú stranu aj napriek tomu čítavé. Hlavného hrdinu, jeho humor a postoj k nelichotivej situácii v ktorej sa ocitne si zamilujete a záver je tak strhujúci, že dávam plný počet. No a čo, túto knihu som sfúkol za týždeň a to mám kopu iných povinností.

02.11.2015 5 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Uplne ina kniha, aku som od Kinga este necital a i ked sa to obcas tazsie citalo, tak sa tesim na dalsie pokracovania, zvlast, ak to bol len naozaj iba vlaznejsi zacistok

06.08.2015 4 z 5

Piešťanská spojka Piešťanská spojka Peter Adamecký

Túto knižku nám rozdával sám autor, keď navštívil našu školu počas kolókvia a musím uznať, že bola prekvapivo dobrá. Vidieť, že autor sa rozumie tomu o čom písal a ten, kto má rád thrillery z prostredia politiky, tajných a spravodajských služieb a mafie si príde na svoje. Veľké plus, že sa odohráva na Slovensku.

07.07.2015 4 z 5

Poslední kmotr Poslední kmotr Mario Puzo

Nie tak kvalitné ako Krstný otec, ale stále velmi pútavé čítanie, ktoré fanúšikom Puza odporúčam, tí prehltnu aj tie nudnejšie pasáže.

30.09.2014 4 z 5

Hvězdná kniha: Mistr Kadehar Hvězdná kniha: Mistr Kadehar Erik L´Homme

Čítal som to v detstve a priznám sa, pamätám si ten moment, keď som prvý krát uvidel obálku knihy (dostal som ju na Vianoce) a vôbec ma nezaujala, priam až odpudzovala, ale nakoniec som sa do nej pustil a neľutoval som, pretože ma príbeh v celku pohltil, škoda, že som nemal možnosť prečítať si aj pokračovania.

02.07.2014 4 z 5