Majka1979 Majka1979 komentáře u knih

Aiden Aiden Melanie Moreland

Trošku slabšie ako Bentley, ale pripisujem to postave Aidena, on je iný ako Bentley, no určite neľutujem kúpu knihy a už sa teším na pokračovanie, určite táto séria stojí za prečítanie :)

14.08.2020 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Od tohto autora už mám prečítané všetky knihy. Môžem povedať, že štýl mi sedí a knihy sa mi veľmi páčia a aj táto bola skvelá :)

13.07.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Nádherný príbeh, ktorý vo mne dlho zotrvá, určite vrelo odporúčam prečítať. Kulti bola prvá čo som čítala a teda očakávania boli vysoké, no táto kniha ich splnila a ešte aj predčila :)

30.04.2020 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Nádherný príbeh, pre mňa veľmi silný a celé som to s Avery prežívala. Už teraz sa teším na ďalšiu časť, veľmi dobre a ľahko sa mi to čítalo. Autorkin štýl je jednoducho úžasný. :)

28.03.2020 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Opäť nádherná kniha, už som sa nevedela dočkať pokračovania a som rada, že som si ju prečítala, vzťah tých dvoch sa vyvíja tak, že človeku veľakrát aj dych zastaví. No pre mňa je to veľmi krásny a silný príbeh :)

24.03.2020 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Veľmi pekný príbeh, úplne ľahučké čítanie, presne také, aké mám rada :) Určite si knihu ešte párkrát rada prečítam, bude mať čestné miesto v mojej domácej knižnici.

08.03.2020 5 z 5

Nádherná kniha, smiala som sa, veľmi ľahko sa čítala, príbeh ma zaujal. Je to skvelé, oddychové čítanie. Som veľmi spokojná a knihu vrelo odporúčam :)

16.02.2020 5 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Určite pre mňa krásny príbeh, som veľmi rada som si ho prečítala. Príbeh má niečo do seba a určite je to niečo, čo som od autorky očakávala a vôbec nesklamala :)

29.12.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Neskutočná kniha, veľmi dlho na ňu nezabudnem, pre mňa je toto skvelá autorka a mrzí ma, že od nej nie sú aj iné knihy, radosť čítať :)

27.12.2019 5 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Som veľmi rada, že som siahla po tejto knihe.
Síce obálka nič moc, ale príbeh stál za to.
Cooper a jeho pomsta - bohatý chlapec sa postará o to, aby ho vyhodili okamžite z práce. No jasné, kto má prachy, ten vládne...
Akú pomstu si naplánuje? Pomstiť sa mu cez jeho priateľku, aby ho nechala a tak ho chce zničiť.
MacKenzie - bohatá dcérka zazobaných rodičov. Ona je cieľom pomsty. Ale bude to tak ako si Cooper naplánoval?
Niekedy si človek všetko do detailu nevie naplánovať. A ak sa do toho zamotajú city, tak to je v "háji".
Odporúčam prečítať všetkými 10-timi ;)

08.01.2024 5 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Tayler a Cloe, tak to bola dvojica. Celú knihu som si užívala tie vtipné komentáre a teda veľakrát som sa aj nahlas zasmiala. Príbeh ma hneď chytil za srdce a nemohla som ísť spať, kým som ho nedočítala, takže som opäť ponocovala. Ale neľutujem.
Jednoducho táto autorka vie, ako písať knihy. Ešte som od nej zlú knihu nečítala a to som čítala všetko, čo doteraz napísala. A určite si od nej prečítam aj ďalšie knihy, ktoré vydá.
Ak ste nečítali, tak si určite prečítajte, nebudete ľutovať

27.12.2023 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Pri tejto sérii niekedy ani neviem, čo napísať, tak úžasne sa to číta a je to tak parádne, wau. Proste nemám slov.
Opäť príbeh o ďalšom muzikantovi zo skupiny. Tentokrát je ním Jimmy. Uňho je to náročnejšie, jemu nepriniesla sláva len kopec fanúšikov a to, že mohol byť v žiare reflektorov. Dostal sa do problémov a tak potrebuje odbornú pomoc. Ale aj vďaka tomu sa spoznáva s jednou za mňa úžasnou ženou (musím povedať, že asi najlepšou z tých troch, o ktorých som zatiaľ čítala a dali sa dokopy s týmito rockovými chlapcami).
Pomôže mu ona z problémov, aby kapela mohla normálne fungovať?
Alebo zapôsobí na ňu on tak, že stratí pre neho hlavu?
Krásne, na niektorých miestach som sa Lene čudovala, ja by som ho bola poslala...
Ale tak zas je to príbeh, ktorý stál za prečítanie a už teraz sa teším na pokračovanie.

10.12.2023 5 z 5

Posledná reštaurácia v Paríži Posledná reštaurácia v Paríži Lily Graham

Kniha z trošku iného súdka. Zaujímavé čítanie, aj zápletka.
Určite to stálo za prečítanie. Hlavne zistiť, prečo predošlá majiteľka otrávila všetkých hostí. Nikomu to nestihla povedať, pretože za svoj čin bola popravená.
Na scénu prichádza jej nájdená vnučka, ktorá ani netuší, že táto žena bola jej starou mamou.
A tu sa začína tá záhada postupne rozplietať.
Ak chcete zistiť viac, neváhajte po knihe siahnuť.

25.09.2023 4 z 5

Prečo nepožiadali Evansa? Prečo nepožiadali Evansa? Agatha Christie

Tak u mňa táto kniha bola náhoda. A som za túto náhodu skutočne veľmi rada.
Štýl bol úžasný, od začiatku si ma tato kniha jednoducho získala. Nemohla som ju odložiť, musela som čítať ďalej, až kým som nezistila, ako to všetko vlastne bolo.

Počas hry golfu začujú hluk, volanie,..
Neskôr prídu k útesu a dole vidia nehybné telo muža. Je naozaj mŕtvy? Jeden s ním ostáva, druhý ide pre pomoc.
Počas toho ako tam Bobby zostáva, muž sa na okamih preberie a niečo mu povie. A potom je po všetkom.

Počas vyšetrovania sa to klasifikuje ako nešťastná náhoda.
Avšak Bobby a jeho kamarátka Frankie sú iného názoru. Hlavne ona.
A tak začína pátranie na vlastnú päsť.
A ako to všetko bolo? Naozaj je tu vrah? Alebo to je len výplod fantázie mladej lady Frankie?
Všetko to začína do seba zapadať a vyzerá to tak, že sa do nebezpečia dostáva čím ďalej tým viac ľudí.
A ako to skutočne všetko bolo, ukáže tento príbeh naozaj šokujúco.
Pre mňa veľké prekvapenie a knihu môžem len odporúčať :)

24.09.2023 5 z 5

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Musím povedať, že kniha sa mi veľmi páčila.
Zo začiatku som bola trošku šokovaná, keď sa vbehlo rovno do príbehu, ale potom sa začínalo všetko postupne odkrývať.
Určite kniha stála za prečítanie. A koniec ma veľmi prekvapil. Nečakala som také odhalenie, ale bolo to skvelé. Určite si prečítam aj ďalšie knihy od autorky.
Každému môžem len a len odporúčať :)

09.05.2023 5 z 5

Olívia a on Olívia a on Táňa Keleová-Vasilková

Príbeh Olívie pokračuje. Zdá sa, že jej zabehnutý vzťah so Sofiou a jej partnerský vzťah na diaľku s Oliverom je ideálny.
Stačia jedny Vianoce, jedna naplánovaná návšteva jej rodičov a po návrate už nie je nič tak ako bolo.
Končí sama, človek, ktorému tak verila a ktorého milovala ju vyhodil na ulice - zo dňa na deň, z hodiny na hodinu, z minúty na minútu.
Nemá kam ísť, ale predsa len sa ozve svojmu kamarátovi, ktorý ju uchýli.
Nechce jeho pohostinnosť zneužívať, hľadá si podnájom. Ani netuší, ako jej ten nový podnájom zmení život.
Ani u jej rodičov sa extra veľa nemení. Vzťahy sú napäté.
Ale viac neprezradím. Knihu si treba prečítať ;)

13.03.2023 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Príbeh, ktorý pokračuje ďalej.
Príbeh praktikantky a jej šéfa. Grace je mladé dievča, ktoré má každý rád. Jaxson je právnik, ktorý robí každému zo źivota peklo.
Ona verí v teplo domova, lásku, ktorá pretrvá navždy. On verí v seba a v to, čo je momentálne. Láska v jeho źivote nemá miesto.
Ako si poradí Grace s neznesiteľným Jaxonom?
Čo všetko dokáže ľudská závisť?
A ako dopadne ich spolupráca?
Opäť nádherný príbeh z pera Melanie Moreland. :)

01.02.2023 5 z 5

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

Veľmi rada som si pripomenula postavy akými sú Bentley, Aiden, Maddox a ďalší.
Kniha je tenká, no príbeh úžasný.
Blížia sa Vianoce a 2 dní pred nimi si dvaja mladí ľudia povedia svoje ANO.
Ale aké by to bolo, keby jedna šokujúca správa túto idylka trošku nenarušila? Nie svadbu, tá sa koná, ale životy niekoho iného :)
Kniha bola skvelá. Už teraz sa neviem dočkať ďalšej knihy od Melanie Moreland. :)

27.01.2023 5 z 5

S duší lvice S duší lvice Petra Langová

Neskutočne sa mi tento príbeh páčil. A nielen preto, že sa dej odohrával v Prahe, ale preto, lebo sa kniha čítala sama.
Stretnutie s postavami akými je Lenka, Annie, Šimon, Maty a ďalší - bolo skvelé. Partia úžasných ľudí.
Jakub? Nuž na neho som mala svoj názor, ženáč, ktorý nevie, čo chce... Popletie hlavu, no nevie, že ju pletie aj sám sebe...
A mohla by som písať ďalej. Ale potom by ste si to neužili.
Láska a rozum? - to nejde dohromady
Pátranie po stratenej minulosti a objavenie toho najvzácnejšieho? - to by mohlo stáť za to...
Môžem len odporúčať ;)

09.01.2023 5 z 5

Maria Callasová: Největší pěvkyně své doby a drama její lásky Maria Callasová: Největší pěvkyně své doby a drama její lásky Michelle Marly

Keď som si túto knihu kúpila, riskovala som. Nič podobné som ešte nečítala. Ale na moje prekvapenie, príbeh ma veľmi zaujal. Od začiatku do konca som to čítala s napätím, ako to vlastne celé dopadne.
Maria Callasová - operná diva a jej život. Bolo určite veľmi zaujímavé si prečítať ako prežívala ona, ako slávna speváčka, stratu lásky, nájdenie novej lásky, stratu dieťaťa, aplauz publika, vypískanie publika.
Toľko toho bolo v tejto knihe, že som si hovorila, že takéto niečo som si mala prečítať už dávnejšie. Za mňa jedna naozaj pútavo napísaná kniha. A určite jej kúpu neľutujem.
Skôr ma šoklo, že sa píše, že to je biografia, ktorej sa ja z diaľky vyhýbam. A popri tom ide o príbeh, životný príbeh jednej slávnej speváčky a toho, čo prežila.

07.01.2023 5 z 5