maja11231 maja11231 komentáře u knih

Slezské písně Slezské písně Petr Bezruč (p)

Kniha se mi špatně četla ale měla jsem ji jako povinnou četbu tak jsem ji musela dočíst.

18.04.2019 1 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Kniha se mi líbila kniha

15.04.2019 4 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Kniha se mi líbila

15.04.2019 4 z 5

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Velmi zajímavý a smutný příběh, ale víc se mi líbila kniha Hanin kufřík.

08.04.2019 3 z 5

Cesty se rozcházejí Cesty se rozcházejí Veronica Roth

Tak jak bych začala. Jak už jsem psala u Čar života neměla jsem v plánu si další díl koupit ale co vám zbývá když ji dostanete k narozeninám než že ji začněte číst i když první díl jste tak tak dočetli. První díl mě opravdu hodně zklamal no a ten druhý ještě víc. Děj zase na mě moc zdlouhavý a nezajímavý. Postavy jsem si neoblíbila jak v prvním tak v tomhle díle. No a na závěr jsem knihu nedočetla protože mi bylo úplně jedno co se s nimi stane. Jediné co můžu pochválit je obálka knihy která mě hned zaujala. Doufám že už další díly nebudou a pokud ano tak si je nekoupím a i kdyby je dostala tak je číst nebudu protože tahle série je úplný propadák (tím se chci omluvit lidem, kteří mají tuto sérii rádi- moc se omlouvám).

19.01.2019 odpad!

Příběhy nestylový TV celebrity Příběhy nestylový TV celebrity Rachel Renée Russell

No tak tohle mě vůbec nebavilo, Nějak jsem se nemohla začíst do děje. Škoda

06.01.2019 2 z 5

Příběhy nešťastný lásky Příběhy nešťastný lásky Rachel Renée Russell

Tenhle díl mě nejvíc bavil z celé série.

06.01.2019 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Zase dobře napsané

05.11.2018 4 z 5

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

Kniha mě moc nebavila ale to jenom proto že to je první díl další díly jsou lepší

22.10.2018 3 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

POZOR může obsahovat SPOILERY!!!!
Tak abych pravdu řekla z téhle knihy jsem měla strach. Další série od autorky je dost přísně hodnocena a tak jsem si myslela že to bude i u téhle série.
Teď ke knize. Kniha mě opravdu bavila od začátku až do konce. Byla čtivá a napínavá a někdy i tajemná. Je pravda že jsem si nejvíc oblíbila Kaze a Inej. Další postavy jsou ale taky fajn.
Děj se mi líbil. Nejvíc mě ale dojalo jak Kaz řekl Inej že chce aby zůstala s ním.
Konec mě naprosto dostal, nečekala jsem to.
Knihu doporučuji a už se těším co bude v dalším díle a doufám že to bude alespoň s poloviny dobrý jako tento díl.

07.09.2018 5 z 5

Barevné vody Barevné vody Tanya Stewner

Musím říct že mě kniha moc nebavila. Na to že první díl byl super pokračování už bylo takové moc dětské. Od knihy jsem se pořád odtrhávala a začala jsem přeskakovat i celé kapitoly aby knihu vůbec dočetla (což jsem dlouhou dobu neudělala). Je to škoda protože první díl byl úžasný. Další díl si bohužel už nekoupím

30.08.2018 1 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Úžasný
Nato že to bylo podle krásky a zvířete tak to bylo dech beroucí. Knihu jsem četla jedním dechem.
Hlavní postava Feyre byla super hned jsem si ji zamilovala.
Nato že Sarah napsala dvě série tak je každá jiná. Je pravda že některé věci jsou trochu stejné ale mě to nevadilo
Určitě doporučuji ❤

28.07.2018 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Tak. Ze začátku bych chtěla říct že Chaola jsem od prvního dílu nenáviděla. Bylo jasné že to s Aelin nevydrží a rozejde se s ní. Ve čtvrtým díle mi hodně bylo celkem líto že nemůže chodit. No a teď jsem ráda že si konečně našel holku kterou miluje. Tahle kniha byla super. Byla napínavá, záhadná a strašně dojemná. Yrene byla super (ona byla skvělá i v Krvavém ostří). Taky jsem ráda že Nesryn si taky našla novou lásku protože si ji už zasloužila. Konec mě úplně dostal. Ta armáda a to jak Chaol zjistil že mu Alien před pár lety zachránila život jeho lásky ❤
Doporučuji a už se těším na poslední díl na který si budu muset ještě nějakou tu chvíli počkat ❤

26.07.2018 5 z 5

První První Kiera Cass

Zase musím pochválit obálku knihy. Tohle bylo super. První je úžasná knížka. Hodně mě překvapil děj a America se konečně rozhodla koho si vezme. Jsem moc ráda že si vybrala Maxona ❤
Doporučuji

21.07.2018 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Poslední díl byl asi nejslabší z celé série což je velká škoda. To ale nevadilo protože jsem si sérii hodně užila.
Od princezny které utekla a stala se servírkou až ke královně. Prostě celá série je úžasná.
Celou sérii doporučuji ❤

21.07.2018 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Tak, tuhle knihu řadím mezi nejlepší knihy které mám doma. Hned na první pohled jsem si ji zamilovala. Všechny knihy ze série Skleněný trůn už mám přečtené a musím říct že Půlnoční koruna nasadila laťku velice vysoko, tahle kniha se ani slovy nedá popsat jak je úžasná, úplně jiná jež Skleněný trůn. Je tam více akce a konečně se dozvídáme minulost Celaeny
Tuhle knihu určitě doporučuji ❤❤

20.07.2018 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Zase musím pochválit obálku knihy ale od druhého dílu jsem čekala víc. Je pravda že jsem nečekala že Marlee dopadne takhle a proto mi Americi bylo líto (protože Marlee byla její nejlepší kamarádka v Selekci) ale na druhou stranu pořád nechápu proč se rozhoduje mezi Aspenem a Maxonem, já na jejím místě bych si vybrala Maxona. Proč?? Protože je pozorný a taky pro Americu udělal tu super halloweenskou párty kde pozval i rodiče všech dívek co zbyly v soutěži. Je pravda že Aspen byl její první láskou ale pak se s ní rozešel. Nevím proč se pořád rozhoduje. To mi na druhém díle této super série nejvíc vadilo.
Ale knihu doporučuji

20.07.2018 4 z 5

Dívka z inkoustu a hvězd Dívka z inkoustu a hvězd Kiran Millwood Hargrave

Od téhle autorky jsem ještě nic nečetla a tak jsem se bála že mě kniha bavit nebude. Musím ale říct že mě bavila. Byla napínavá, čtivá a dobrodružná.
Určitě doporučuji

19.07.2018 3 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Kniha je moc dobře napsaná, je pravda že se mi nečetla zrovna jedním dechem jako ostatní knihy které mám v knihovně.
Velice se mi líbila hlavní postava Lia moc jsem ji obdivovala zato že se tak dobře dostala do nové roli- servírka v hostinci.
Určitě tato kniha nebyla ztráta času a doufám že i pro vás ne.
Doboručuji

19.07.2018 5 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Tuhle knihu jsem si koupila protože mi ji doporučila kamarádka.
Myslela jsem si že mě bude bavit ale asi ve čtvrtině knihy mě přestala bavit. Musela jsem se sama nutit do čtení. To vyprávění mi přišlo moc dlouhé, postavy jsem si moc neoblíbila, no celá kniha mě moc zklamala jestli bude další díl tak už si ho nekoupím

19.07.2018 2 z 5