maja11231 maja11231 komentáře u knih

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

Prostě odpad!
První díl je na stejné úrovni jako tenhle. Zase kvůli povinné četbě jsem si ji musela přečíst a ukončila jsem ji hned po první kapitole.
Děj mě opět nezaujal, k hlavní postavě se ani vyjadřovat nebudu. Jen doufám že na mě zase příští rok nezbyde kniha Saturnin !

19.04.2019 odpad!

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Knihu jsem četla kvůli povinné četbě a vůbec jsem ji nepochopila. Četla se mi velmi špatně protože jsem nechápala i nějaké slova. No jsem ráda že tenhle otřesný zážitek mám za sebou.

19.04.2019 odpad!

Noc Noc Bernard Minier

Super kniha

15.04.2019 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Je to velice dobrá kniha u které jsem si odpočinula
Doporučuji

13.04.2019 4 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Knihu tak jako Hanin kufřík jsem četla jako povinnou četbu. Takovou knihu s válečnou tématikou jsem četla poprvé a moc ne to nebavilo. Je to psané tak jak určitě probíhala válka což mě docela děsilo neumí si to vůbec přestavit. Bylo zajímavé že lidé kteří žili ve městech vůbec neměli ponětí se na východ frontě děje.

02.10.2018 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Zatím nejlepší díl. Zase napínavé od začátku až do konce. Prostě super.
Doporučuji

26.08.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

(Pozor může obsahovat SPOILERY !!!)
Tak tohle byla jízda. Ze začátku jsem se děsila že to má tolik stran a když je hodně stran tak tam musí být i nudné scénky ale ony tam nebyly.
Feyre jak vždy byla úžasná (stejně jako Aelin ze Skleněného trůnu ❤)
Jak Rhys zemřel tak jsem se rozbrečela jako u Sama z Krvavého ostří (protože mi prostě přirostl k srdci - oba dva Sam i Rhys)
Hodně se mi líbila Nesta jak byla pořád naštvaná ale na konci začala být sympatická (trochu bych ale rozvinula vztah s Cassianem)
Tamlin je taková smutná postava. Bylo mi ho hodně líto jak mu Feyre zlomila srdce ale přesto ji dál pomáhal. Je ale pravda že se k Feyre nehodil.
Bylo mi taky líto Suriela, Řezbáře kostí a Tkadleny. Co se týče závěrečné bitvy tak tam jsem se naplno rozbrečela štěstím, jak se všichni vladaři spojili a jak se tam objevil i Feyřin otec s loďmi, byla jsem štěstí bez sebe (vážně jsem to nečekala).
Tuhla knihu doporučuji byla úžasná a už se nemůžu dočkat dalšího dílu jen je škoda že si na ní budu počkat ❤. Mám ráda tu imaginární rodinku stejně tak jak rodinku Aelin. Obě postavy (Feyre i Aelin) mám strašně ráda a nechci ani myslet na to, co budu dělat až tyhle dvě úžasné série přečtu.❤

21.08.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Napínavé od začátku až do konce

19.08.2018 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Zase skvělý příběh
inspektorky Eriki Fosterové.

19.08.2018 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Bylo super zjistit jak se cítili i ostatní během Selekce (ne jenom America)
Doporučuji ❤

22.07.2018 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Úžasná kniha a úžasná série. Víc k tomu už říct nejde.
Doporučuji ❤

21.07.2018 5 z 5

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Kniha je zábavná a plná tajemství
Určitě doporučuji

20.07.2018 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Super
Musím říct že jsem přečetla všechny díly téhle série a Zrádné srdce bylo z celé série nejlepší. Kniha je čtivá a je tam hodně akce. Knihu jsem četla jedním dechem je vážně dobře napsaná.
Zase musím obdivovat hlavní hrdinku- Liu za to že to celé zvládla. Ani jsi neumím představit co bych tam dělala já.
Tuhle knihu doporučuji, určitě si ji taky tak zamilujete jako já ❤❤

20.07.2018 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Nebylo to takové, jaké jsem si představovalo. První díl se čet sám ale od této knížky jsem se pořád odpoutávala. Nemohla jsem se začít. Není úplně špatná ale ani ne nejlepší kniha. Docela mě to zklamalo. No jen doufám, že třetí díl bude lepší.

30.04.2020 3 z 5

Jeden temný trón Jeden temný trón Kendare Blake

Druhý díl je stejně úžasný jako první díl. Postavy jsem si ještě víc zamilovala, ale je pravda že už od prvního díl jsem fandila Katharine, kterou jsem si oblíbila nejvíc. Děj byl napínavý a zajímavý. Už se těším na další díl, který jak doufám bude nejlepší.
Určitě doporučuji

09.02.2020 5 z 5

Žena filmového kritika Žena filmového kritika neznámý - neuveden

Nic moc, doufám že už knihu nikdy neuvidím.

05.01.2020 1 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Kniha mě docela zklamala, čekala jsem něco co jen tak nedostanu z hlavy ale to se u téhle knihy nestalo. Děj je sice slibný o nejlepší nájemné vražedkyni všech dob, ale přijde mi, že kniha Ohnivá krev je lepší. Byly tam i kapitoly od kterých se nemohla odtrhnout ale spíš převažovaly ty u kterých jsem se spíš nudila. Hlavní postava nic moc taková nemastná, neslaná, což mě zklamalo na to jaké má kniha recenze a hodnocení.
Přece jen se podívám na druhý díl a doufám že to budu lepší jež první.

23.11.2019 2 z 5

Epos o Gilgamešovi Epos o Gilgamešovi neznámý - neuveden

HNUS, HNUS a ještě jednou HNUS!!!
Špatně se to četlo, vůbec mě příběh nezaujal a nebavil. Knihu jsem nakonec nedočetla a jsem za to ráda.

03.10.2019 odpad!

Nešťastná nevesta Nešťastná nevesta Janna MacGregor

Takový průměr, nebylo to ani špatně ani nejlepší.

12.06.2019 3 z 5

Vojna rodov Vojna rodov Victoria Aveyard

Musím prohlásit že tenhle díl byl nejleší

13.05.2019 5 z 5