magic11 magic11 komentáře u knih

Ztracená v Galábii Ztracená v Galábii Marie Formáčková

Kdyby to pomohlo jedné jediné čtenářce, které učaroval nějaký neodolatelný muslim, palec nahoru. Jinak vypravěčský um a hodnota knihy slabá.

13.12.2020

Ztracená v Galábii Ztracená v Galábii Marie Formáčková

čekala jsem víc, taková spíš literatura faktu učesaná do beletrie. Komu není rady, tomu není pomoci. Takových případů jsou mraky a stejně se ty holky nepoučí, nepoučí a nepoučí....

10.12.2020

Přej si opatrně Přej si opatrně Hallie Ephron

celé to bylo takové plytké - děj, postavy, myšlenka. Ale nečetlo se to až tak špatně, takže aspoň 3 hvězdičky

04.12.2020 2 z 5

Den, kdy jsme se potkali Den, kdy jsme se potkali Roxie Cooper

hmm, bylo to dlouhé, Jamie, ač vykreslen jako správňák, je pouhý slaboch, kterému je pohodlně v manželství i v bokovce, Stephanie to nakonec doma rozsekne, ale Jamie se přidá, až se vše provalí. A pro případ, že by vás tohle nedojalo, tak vydržte do konce, bude pokus o vytažení kapesníku. Za mě slabota

12.11.2020 3 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Čtivá, smutné téma, ale doba byla taková. Jen těžko uvěřit, že lékař, jehož otec je osobním přítelem nacistického pohlavára a sám vysokým funkcionářem SS, žije v nevědomí co se děje kolem a jaká hrůza se odehrává za zdmi gheta a posléze v Osvětimi. Ale na ukrácení chvíle pěkné čtení

28.07.2020 4 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

za mě dobrý, jen ten začátek mohl trošku víc odsýpat.

04.06.2020 4 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Mě to nebavilo, měla jsem problém to dočíst

13.05.2020 1 z 5

Rok delfínů Rok delfínů Sarah Lark (p)

neslaná, nemastná, dočetla jsem ji, ale celá taková bez nápadu...

23.04.2020 3 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Šmankote, to ne, přeslazený a naivní nesmysl, překvapuje mě až tak vysoké hodnocení

18.01.2020 1 z 5

Hanin kufřík Hanin kufřík Karen Levine

Téma sice stále aktuální, ale příběh zpracován jako povinná četba pro 5. třídu

17.12.2019 2 z 5

Byt v Paříži Byt v Paříži Guillaume Musso

Ty otazníky měl být palec nahoru :-)

14.10.2019 5 z 5

Království věčného ticha Království věčného ticha Roman Cílek

myslela jsem, že půjde o detektivku, ale je to soubor spíš příběhů ze života, ale četly se dobře, nelituji

16.08.2019

Summer Summer Monica Sabolo

nevzdávám to často, ale tohle se mi opravdu dočítalo hodně špatně. Od samého začátku slabota, podle anotace jsem čekala něco úplně jiného, velké zklamání

19.07.2019 1 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Dobře se čte

02.07.2019 4 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

za mě nejslabší z knih od Jojo Moyesové

07.05.2019 1 z 5

Tři dny do pekla Tři dny do pekla Heather Chavez

mě se to líbilo, pěkně to odsýpalo a za dva dny byla pryč

15.03.2023 4 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Pro mě zklamání. Zmatené skákání v ději, nedotažené... jenže mě se nelíbila ani Dívka ve vlaku, tak jsem chtěla zjistit, jestli to bude lepší. Rozhodně není.

22.06.2022 1 z 5

Jessičin slib Jessičin slib Jill Childs

Začátek dobrý a postupně to sláblo, sláblo a sláblo... Četla se dobře, naštěstí, jinak bych ji odložila. Závěr o ničem. Takže na Graciino tajemství asi ani nekouknu..

14.12.2021 2 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Sandie Jones

Četla se dobře, pěkně to odsýpalo, ale překombinované, místy nedotažené a nepřesvědčivé. Takže za 3

01.10.2021 2 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Ke konci mi to přišlo odfláknuté, ale jinak spokojenost.

17.09.2021 3 z 5