Mága Mága komentáře u knih

Most času Most času Bruce Leininger

Téma zajímavé, ale podání se mi moc nelíbilo. Předmluva byl podle mě až příliš velký spoiler, místy divně rozkouskovaný text a události, některé pasáže pak úplně zbytečné.

21.07.2015 3 z 5

Zabte ošklivé Zabte ošklivé Vernon Sullivan (p)

Podtitul naprosto vystihuje celou knihu. Je to bláznivá, kriminální sci-fi s trochou erotiky a politiky. Vůbec nelituju, že jsem po této knížce sáhla.

05.03.2013 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Prostě kniha mého ♥ Navíc jedna z mála, u kterých se mi líbí i filmová adaptace.

05.03.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Tak jsem to teda taky přečetla a fakt dost nechápu, proč je to takový bestseller? Prostě trochu odvážnější červená knihovna. Opravdu mě potěšil jen ten závěr (Konečně! říkala jsem si, nejen, že už jsem to dočetla, ale konečně to ta hrdinka pochopila!), ovšem vidina dalších dílů mi ten požitek trochu kazí. A může mi prosím někdo vysvětlit, co je "ten způsob", kterým hlavnímu hrdinovi splývají kalhoty z boků??? Jaký je to sakra způsob!!!!

05.03.2013 2 z 5

Nespi s nikým, kdo je potrhlejší než ty Nespi s nikým, kdo je potrhlejší než ty Jan Klíma

Nevím, jaká je její umělecká kvalita, ale já jsem se u téhle knížky prostě bavila :)

16.05.2012 5 z 5