madonna6956 madonna6956 komentáře u knih

Mořské panny Mořské panny Doreen Virtue

Zajímavý až dokonce fascinující pohled na svět. Doreen Virtue jsem znala a tohle je prostě první kniha od ní, kterou jsem přečetla a myslím si, že i jedna z mála, kterou jsem si ponechala.
Myslím si, že mořský svět a obecně svět vody stojí za povšimnutí. Stejně tak jsou zajímavé i kmeny Mayů a Dogonů a je třeba, abychom dbali na ochranu moře.
Koneckonců, my jsme taky z vody.

02.01.2017 5 z 5

Madonna Madonna Julia Edenhofer

První kniha, která o Madonně vyšla v ČR.
Krátká, ale čte se jedním dechem. Je zde spoustu rozhovorů, popis videoklipů a filmů. V knize jsou fotografie z filmů. Autorka píše tuto knihu v úctě k Madonně, takže za mě ***** :)

02.01.2017 5 z 5

Madonna - proměny vévodkyně sexu Madonna - proměny vévodkyně sexu Daniel Stern

Oceňuji krásně hladký papír a krásné fotky s Madonnou.
Co se týče informací - objevují se zde chyby v překladu, tiskařské chyby a chybné informace.
Některé informace jsou pravdivé, ale těch tu moc není. Spíš jsou zde fámy, omyly a přijde mi, že autor ani Madonnu nezná. A že spíš ani nechápe její tvorbu jako takovou. A jako třešničkou na dortu jsou stupidní a nesmyslné popisky u fotek a neustále opakující formule ''Madonna - sexuální predátor''. Za 1) je to chlap a za 2) nemá prostě o ní dost informací a nerozumí jí, nebo spíš mu asi ta její hudba a styl nic neříká.

Knihu si ponechám kvůli obrázkům. :)
P. S. - FANOUŠCI, NEČTĚTE TUHLE KNIHU :DDD
Souhlasím s veronica 01.

02.01.2017 2 z 5

Tahle knížka není pro starý Tahle knížka není pro starý Karel Schwarzenberg

Vtipný, přehledný rádce k volbám pro mladší generaci, ale potěší každého.
Autoři: Dominik Feri, Markéta Pekarová Adamová a Karel Schwarzenberg.
Někdo se mylně myslí, že se jedná o propagandu, ale vůbec ne. Jsou zde mýty a fakta o Evropské unii, jak diskutovat s lidmi, jak si budovat a zjišťovat informace.
Mladí lidé by měli být ve volbách aktivnější. Jinak za nás rozhodnou jiní.

29.01.2018 5 z 5

Afirmace omalovánky Afirmace omalovánky Louise L. Hay

Pěkné omalovánky s motivujícími afirmacemi. Je to na mě, jak si je vymaluji.

06.11.2017 5 z 5

Beatles ...po rozchodu - jejich vlastními slovy Beatles ...po rozchodu - jejich vlastními slovy David S. Bennahum

Velice dechberoucí kniha napsána poutavým stylem doplněna pěknými fotografiemi brouků. Pěkné citáty, btw všichni jsou sympaťáci, ale Paul jsou nejvíc moji!
Tahle kniha po rozchodu je docela dost drsná.
Je důležité ocenit i Beatles jako sólové umělce.
Pro fanoušky Beatles naprosto povinná četba! :)

Hudební svět pod lupou Hudební svět pod lupou Guy Oseary

Skvělá kniha o osobnostech hudebního průmyslu. Zde jsou rozhovory s umělci, kde mluví o svém životě, vztahu k hudbě, o hudebních vlivech a poskytují rady lidem, kteří chtějí do hudebního průmyslu. :)

Sojčák Sojčák Jaakko Ahonen

Velice děsivě, ale zajímavě nakreslený příběh.
Dechberoucí, šokující, děsivé, smutné.
Přečteno asi během 3 minut :)

Tajný deník Violetty Tajný deník Violetty Walt Disney

Skvělá kniha, pro fanoušky seriálu něco zajímavého a pro lidi, co neviděli seriál, je to také zajímavé. Můžete proniknout do Violettiné mysli a jejího světa.

Podivná místa Podivná místa Mike Mignola

Legendy mě velice zajímají.
Hellboy, týpek, který je z pekla.
Pracuje pro Úřad paranormálního výzkumu a ochrany. Je to dobrej chlapík. Ovšem k němu temnota promlouvá, neustále. Kdo je vlastně Hellboy a proč tu je?
Co je důležitější? Hellboyovo rozhodnutí o jeho životě, či otázky ohledně jeho předurčení vypustit armádu pekel?
Miluju Hellboye, postavy sympatické.

Žabí mor Žabí mor Mike Mignola

Miluju Ú.P.V.O.
Baví mě i víc než Hellboy. Je zde tajemno, napětí a paranormální jevy. To se mi líbí. :)

Duše Benátek a další povídky Duše Benátek a další povídky Mike Mignola

Miluju Ú.P.V.O.
Baví mě i víc než Hellboy. Je zde tajemno, paranormální jevy. To se mi líbí. :)

Jak a proč se rodí přátelství Jak a proč se rodí přátelství Walt Disney

Kniha, která potěší každého. Naprosto pro každou generaci. Zábavné, plné obrázků a zajímavých rad.

Jak a proč se rodí láska Jak a proč se rodí láska Walt Disney

Kniha, která potěší každou holku, dívku, ženu. Naprosto pro každou generaci. Zábavné, plné obrázků a zajímavých rad.

Příběh jednoho úspěchu Příběh jednoho úspěchu Walt Disney

Violettu mám ráda. Je zajímavé, co všechno se zde o seriálů a jednotlivých a hercích dozvíte. :)

Karty jednorožců Karty jednorožců Diana Cooper

Karty mám, mají JEDNODUCHÁ poselství, obrázky uklidňují, jednorožci existují.

06.11.2017 5 z 5

Přechod do Zlatého věku v roce 2032 Přechod do Zlatého věku v roce 2032 Diana Cooper

Četla jsem a asi si přečtu znovu obecně knihy této autorky. :) Dám tomu šanci. :)

06.11.2017

Světla andělů Světla andělů Diana Cooper

Má první ezoterická kniha. Pěkná, úsměvná, plná naděje, zajímavá.

Andělská čísla Andělská čísla Doreen Virtue

Věřím na význam číslic a věřím, že s námi Vesmír neustále komunikuje. Vidět několik dnů po sobě čísla 234 není náhody. Super kniha. :)

Zázraky archanděla Gabriela Zázraky archanděla Gabriela Doreen Virtue

Celkem pěkná knížka plná krásných ilustrací a zajímavých příběhů.