Macula Macula komentáře u knih

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Kniha je jednou z těch, kdy s ubývajícími stránkami čtete pomaleji a pomaleji, protože ji vlastně nechcete nikdy dočíst.
Návaznost detailů a promyšlenost celého příběhu je až neuvěřitelná.

11.11.2020 5 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Kniha byla super, jen nedosahovala kvalit prvního dílu.. Občas jsem měla pocit, že si některá z postav tak trochu stojí na vedení. Příběh byl skvělý, četl se sám, jen bych v některých místech čekala větší dotažení.. I tak ale 4/5

02.01.2021 4 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Kniha je oproti prvnímu dílu opravdu zklamání. Autorka se snaží udržet lehkou návaznost s prvním dílem, ale ve finále je zde od každého trochu a jako celek to nepůsobí dobře. Není to učesané, děj samotný postrádá určitý spád. Kdyby se autorka zaměřila více na hlavní zápletku, která má samotný příběh tvořit, udělala by lépe.

27.02.2020 3 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Je těžké v současné době vybrat knihu, ve které by čtenář našel něco nového a nebyla to pouhá obměna děje. Zde se to autorce povedlo na výbornou! Knížka člověka doslova vtáhne, od knihy jsem se až do jejího konce nedokázala odtrhnout..

19.02.2020 5 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Pro mě je tato kniha jednou z nejlepších, které jsem kdy četla. Zanechá v člověku opravdu silný dojem.

12.05.2016 5 z 5

Pandora Pandora Susan Stokes-Chapman

Kniha mě neskutečně překvapila svou čtivostí a poutavostí. Příběh je jiný, netypický a možná právě proto se mi kniha tak dobře četla. Stránky utíkají pod rukama, příběh hezky plyne. Nádherný obal je navíc velký bonus a ozdoba knihovny.

09.07.2023 5 z 5

Letní děti Letní děti Dot Hutchison

Třetí díl znovu nasadil laťku hodně vysoko! Příběh se vám dostane hned pod kůži. Navíc je v této knize naprosto nenásilnou formou děj o něco více směřován na život samotných agentů, což rozhodně není na škodu. Moc se mi líbil i závěr, kdy se po samotném "rozuzlení" autorka věnuje dozvuku příběhu, narozdíl od většiny knih, kdy kniha končí rozuzlením hlavní zápletky.

06.03.2020 5 z 5