maca1245 maca1245 komentáře u knih

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Co na to říct trochu slabší než předchozí díly, ale jako dodatečné upřesnění příběhu to dopadlo dobře.

17.05.2016 4 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Dlouho jsem otálel přečíst si tuto sérii. Dobrý rok jsem měl všechny tři díly v knihovně a prosebně na mě koukali. Bohužel při mé smůle jsem dal vždy přednost jiným knihám. Až jeden večer jsem jen ze zvědavosti otevřel právě Cinder a už se nešlo odpoutat. Jak jsem již zmínil u prvního dílu miluju předělávky klasických pohádek. Tuto celou sérii bych doporučil všem. Opravdu jsem se u toho zasmál a někdy bohužel to odnesli moje nehty na rukou. :))

15.05.2016 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Viz. komentář u první knihy. Jednoduchým slovem bombastické. :D

08.05.2016 5 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Prozatím tento díl hodnotím jako nejlepší že všech tří. Super nápad prolínat se v minulosti.

19.01.2016 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Co dodat k této knize 100str. za mnou a stále se nic moc nedělo, až pak po polovině se začalo něco dít a byl konec. První díl beru spíše takový seznamovací s Luce a ostatními. I když to nebyla špatná knížka četla se mi né zrovna lehce.

19.01.2016 4 z 5

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

Tak dočteno nebudu to vypisovat ke každé knize zvlášť :)
Tato serie je opravdu suprová a to příběhem nápadam a hlavně zase jiné zobrazení upírů.
Nemám slov všem doporučuji

13.09.2015 5 z 5

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

JSem zatím u 4 dílu a musím říct že už teď má u mě spisovatelka velký obdiv.

13.08.2015 5 z 5

Rudá pyramida Rudá pyramida Rick Riordan

Velice zajímavé pojetí egyptské mytologie a chytlavý příběh. Nemluvě o tom že je to suprově psané a čte se to úplně samo. Hlavní postavy si jsem si hned zamiloval a občas jsem se v nich i viděl takže nebylo těžké se s nimi ztotožnit. Za mě 4 hvězdy

16.03.2015 4 z 5

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Co na tuto knihu říct? Ani sám pořádně nevím.
Padesát odstínů šedi, temnoty a svobody jsem si přečetl né kuli tomu že pomalu každý v mém okolí o tom básnil (převážně dámské osazenstvo) a tak jsem si to přečetl kuli zvědavosti co na tom mají. Avšak nebudu se tu rozepisovat o trilogii E. L. James. Už po přečtení zadní strany Padesáti stínů Adama jsem věděl že to bude takové to přiživení na dobré trilogii. Už v předmluvě se přiznává že jí zrovna trilogie Padesát odstínu... nadchla atd. Nezlob te se na mě ale i mě se nelíbí některé knížky a nepíšu o ní další knihy. Nehledě na stejnou obálku akorát pozměněnou. Tato kniha mě v některých věcech i urážela. Spisovatelka tam muže popisuje jako prasata myslící na jídlo sex a televizi. Přišlo mě spíše ze se vypisuje z toho že její muž takový jak popisuje v knize a né jako Pan Grey z knihy. Knihy jsou psané tak abychom občas mohli utéct od reality a zasnít se.
Ze zvědavosti si přečtu i druhý díl protože by tam mělo být o ženách jak nejsou dokonalé tak jsem velice zvědav.
Za mě 1 Hvězdička a to pro to že jsem se i na pohoršující okolnosti párkrát zasmál.

25.01.2015 1 z 5