Mablis Mablis komentáře u knih

Oceán na konci uličky Oceán na konci uličky Neil Gaiman

Kniha mě vtáhla hned na první strance. Napínavá, tajemná až děsivá, úžasné čtení jako snad všechny autorovy knihy. Jen ten konec mě nějak nenadchl. Asi sem čekala trochu něco jiného, připadalo mi to takové useklé.

14.07.2014

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Vynikající, opravdu vynikající kniha. Napínavá od začátku do konce. Kdybych nemusela od knihy odbíhat, přečtu ji jedním dechem. Až mě zamrzelo, že už mám dočteno.

18.10.2014 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Když jsem tuhle knihu dostala, těsila sem se, až se pustím do čtení. Série HP byla skvělá. Rowlingová umí opravdu skvěle vyprávět. Jen tahle kniha pro mě byla nezáživná. I když sem vážně chtěla vědět jak bude pokračovat děj hlavních postav, ještě před polovinou sem knihu odložila. Do čtení sem se musela někdy mnohokrát nutit. Snad se ke knize někdy vrátím a dočtu ji celou.

25.07.2014

Po dlouhé době jsem zase narazila na parádní knížku ze žánru fantasy. Od začátku do konce nenudila a fotografie v knize byl takový malý bonus, který tomu všemu přidával na kouzlu. Těším se na pokračování a doufám, že bude tak dobré jako první díl.

07.10.2016 5 z 5

Nikdykde Nikdykde Neil Gaiman

Dokonalá. Kvůli této knize patří Gaiman mezi mé nejoblíbenější autory.

14.07.2014 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Tento žánr jsem četla poprvé, není to zrovna můj soudek a musím uznat, že to nebyla špatná kniha. Četla se úplně sama. Tři dny a nebylo co číst :-)

24.11.2013 4 z 5