Luucieee Luucieee komentáře u knih

Diamant od rváče / Seznámení na plese Diamant od rváče / Seznámení na plese Kate Walker

Pěkné příběhy

16.10.2018 5 z 5

Kniha čísel Kniha čísel Adam Spencer

Zajímavé počteníčko :)

16.10.2018 5 z 5

Než slehne rudý prach Než slehne rudý prach Süe-cchun Mu-žung (p)

Ze začátku mě kniha vůbec nebavila, přečetla jsem sotva 20 stránek a dva dny jsem neměla potřebu číst.. Od poloviny knihy to už šlo, něco se dělo. Shrnutí? Zabij, nebo budeš zabit.

14.10.2018 2 z 5

Jak jsem zabila maminku Jak jsem zabila maminku Olga Walló

OSOBA pravidelně chodí ke svému psychiatrovi už několik let. Vypráví mu o svém životě, pořád dokola a dokola. Objevují se poznámky psychiatra i vydavatele. Musela jsem se do čtení trošku nutit, ztrácela jsem se v tom. Autorka v této knize použila svojí OSOBU. Ale, co je realita a co je fikce?

28.09.2018 3 z 5

To nemůže být náhoda To nemůže být náhoda Martin Plimmer

Strašně se mi líbí, že tam je mnoho náhod a zároveň, co na to věda. Nečekala jsem, že mě tak chytne :) Hned jsem se musela o náhodách z knihy podělit s ostatními.

Posmrtná zpráva Posmrtná zpráva Barbara Cleverly

U této knihy jsem relaxovala. Taková lehká detektivka, která se čte velice dobře.

24.09.2018 3 z 5

21 dní perfektní komunikace s vašimi anděly 21 dní perfektní komunikace s vašimi anděly Doreen Virtue

Nečekala jsem, že mě tak nadchne. Určitě se k ní ještě několikrát vrátím.

Kniha andělů Kniha andělů Ditte Bandini

Kniha se mi velice líbí. Při čtení jsem měla pocit, že mi kouká přes rameno anděl. Hihi :)

24.09.2018 5 z 5

Andělé nám dávají odpověď na otázky smyslu života Andělé nám dávají odpověď na otázky smyslu života Alexa Kriele

Zajímavá kniha, četla se dobře :)

24.09.2018 3 z 5

Bellman & Black Bellman & Black Diane Setterfield

Knihu jsem četla v nemocnici abych zabila čas, ale pořád jsem jí musela odkládat. Ze začátku to vypadalo na parádní knihu, ale pak? Nic zvláštního se nedělo, depresivní a nudné.

24.09.2018 2 z 5