lusitta05 lusitta05 komentáře u knih

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Nebolo to zlé, taká erotická rozprávka.

23.01.2024 3 z 5

Námluvy s kocourem Námluvy s kocourem Melinda Metz

Také príjemné čítanie,na pohodové večery.

21.01.2024 3 z 5

Kancl po italsku Kancl po italsku Anna Nicoletto

Tak toto ma bavilo, vôbec nie som sklamaná,bolo to veľmi fajn.

18.01.2024 4 z 5

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

Zábavná kniha s takou správne trafenou hrdinkou a ten pes - človek sa nestačil ani spamätať, čo zasa vyvedie. A nevrlý Hayes bol fajn. Oddychovka ako má byť.

18.01.2024 4 z 5

Život je příliš krátký Život je příliš krátký Abby Jimenez

Viackrát som chcela knihu odložiť, lebo mi to pripadalo dokola to isté, akési zdĺhavé, ale núti to človeka,aby čítal ďalej, a zamýšľal sa vlastne aj nad svojím životom. A nakoniec to vyústi do akého takého spokojného konca. Ale nemám rada také tvrdohlavé hrdinky.

10.01.2024 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Nečakala som, že príbeh bude taký emocionálne ako na horskej dráhe. Ja sklamaná nie som, a ten koniec bol super, taký ako v rozprávke. Akurát ma otravujú tie obálky kníh, sú otrasné.

07.01.2024 4 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

Nebolo to špatné,bavilo ma to, dej má spád, takže za mňa fajn. Taká rýchlovka.

03.01.2024 4 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Kristen bola neskutočne tvrdohlavá osoba,ale jej traumy z detstva a zdravotný stav to trochu ospravedlňujú,inak by som v polovici knihu odložila. Už ma nebavilo dokola čítať,ako odháňa Josha. Strata Joshovho najlepšieho priateľa bola veľmi ťažká skúška, tak ďalší diel si musím prečítať.

02.01.2024 4 z 5

Vánoční přání Vánoční přání Karen Schaler

Taký milý, jednoduchý, vianočný príbeh. Žiadny zázrak,ale je taký ukľudňujúci.

28.12.2023 3 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Fajn romantika so šťastným koncom.

15.12.2023 4 z 5

Osamělý vévoda Osamělý vévoda Christi Caldwell

Taká milá, sladká a kľudná romantika

13.12.2023 3 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Aj mne trvalo dlhšie než som sa ponorila do príbehu,pripadalo mi to nudné a obyčajné,ale nakoniec to bolo celkom fajn.

11.12.2023 3 z 5

Church Church Jay Crownover

Ja som spokojná,ja týchto chlapov milujem, či už je tam veľa úvah alebo nie. :)))

10.12.2023 5 z 5

Šéf, co tě nadzvedne Šéf, co tě nadzvedne Winter Renshaw

Aj toto patrí medzi také zvláštne dobré príbehy,neviem to vysvetliť. Trošku viacej iskrenia mi síce chýbalo, ale keď sa zamyslím,asi by sa to k vážnemu Westovi ani nehodilo.

08.12.2023 4 z 5

Lucas Lucas Marcy Jell

Strašne krátke a rýchle. Trošku ma to sklamalo. Uvidíme či to Ricci vylepší.

28.11.2023 3 z 5

Zmluva snov Zmluva snov Lauren Asher

Super romantika, zaujímaví hlavní hrdinovia,nielen kvôli farbe pleti. Tiež mám rada tému dohodnuté manželstvo a potom ten vývoj a chémiu, ak je to dobre napísané, je to skvelé. A ešte tie cudzie slová boli paráda. Ja som spokojná.

26.11.2023 4 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Veru to bolo zaujímavé a napäté celú dobu, aj keď je to pre mladšie ročníky. Bolo to super.

25.11.2023 4 z 5

Svědek v pokušení Svědek v pokušení Jennifer L. Armentrout

Aj mne sa páčia tieto jednohubky, človek pri nich nemusí rozmýšľať a skvele sa odreaguje.

24.11.2023 5 z 5

Francouzské hedvábí Francouzské hedvábí Sandra Brown

Dosť prekombinované a hlavná hrdinka mi išla na nervy so všetkými tými lžami, ešte že romantická stránka bola fajn.

23.11.2023 3 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Také zvláštne dobré čítanie.

20.11.2023 4 z 5