Lucyen87 Lucyen87 komentáře u knih

Muunova dobrodružství: záhada ztracených snů Muunova dobrodružství: záhada ztracených snů Zuzana Žiaková

Ilustrace jsou parádní, takové jsem opravdu nečekala. Bohužel text je pro mě podivně skládaný, věty jsou příliš dlouhé, rozvláčné a popisné. Navíc se v pološeru před spaním části textu ztrácejí v ilustracích.

11.10.2022 3 z 5

Jak se cítíte? Jak se cítíte? Kristýna Stojíspěstí (p)

Kniha je velmi vtipná, čte se sama. Líbí se mi styl kresby, kde nemusím hledat skryté myšlenky a vše podstatné vidím hned.

Navíc je ideální pro čtení s dětmi, které nechtějí moc číst, textu na stránce je málo a je dobře čitelný.

Knihu jsem už doporučila dalším lidem :)

23.05.2022 5 z 5

Na autismus jedině autibiotika Na autismus jedině autibiotika Eliška Antošová

Knihu jsem právě dočetla. Přiznávám, že jsem si ji musela dávkovat, některá témata na mě byla příliš silná a nemohla jsem chvíli číst dále.
Kniha je čtivá, moc se mi líbí, že kromě vlastního textu jsou zde hlášky dětí, kresby od Kristýny Stojíspěstí a fotografie ze soukromého archivu autorky.

Obdivuji autorku, která má naloženo více než většina lidí, k životu přistupuje s láskou a občasným šílenstvím, které je ale pochopitelné - kdo z nás občas nešílí ze života kolem nás :)

Každopádně knihu velmi doporučuji všem, kteří chtějí zjistit, jak to funguje v jedné ne standardní rodině.

02.01.2022 5 z 5

Mágové Mágové Lev Grossman

Ke knize jsem se dostala pomocí seriálu a musím uznat že kromě jmen a prostředí jsou to naprosto jiná díla.

24.08.2020 4 z 5