LucijeT LucijeT komentáře u knih

Růže Růže Tiffany Reisz

Jako děj skvělý, příběhy a fantazie .. to propojení s řeckou mytologií - super ... Ale ten konec? Tak ten byl fakt suchej. Chyběla mi tam jedna kapitola, minimálně jedna ... Aby trochu rozebrala ten happy end, takhle mám pocit, že jsem byla ochuzena o závěr

13.11.2022 4 z 5

Zámek hříchů Zámek hříchů Tiffany Reisz

Ten konec to úplně zkazil. Mam pocit jako by spisovatelka psala tu knížku na 3x... Začátek trochu klišé, prostředek dobrý, chytl mě no a konec teda fakt vymňoukla. Přitom to mělo tak pěkně našlápnuto.... Škoda, nápad dobrej, provedení nebylo dobré

30.10.2021 2 z 5

řeka bohů II. - Sedmý pergamen řeka bohů II. - Sedmý pergamen Wilbur Smith

Pan spisovatel asi moc koukal na Indiana Jonese... Z knihy se mi líbilo asi 50 stran, které měly nějaký drive, ostatní byla nekonečná a táhnoucí se nuda. Dokonce i happy end byl extrémně nudný. Do dalších knih od tohoto spisovatele se už určitě nepustím.

08.05.2020 1 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Rhage umí mluvit, je tak bezprostřední... Ta jeho psycholožka je vedle něj amatér. No a tu jeho bestii už musí každý milovat... Prej prokletí... Čupr kérka a dráček mráček na hraní pro Bitty :)

27.11.2019 5 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Nějak nevím co si o tomto dílu myslet, Vishous si prošel peklem o tom není pochyb, ale Jane bych mu přála živou... Nicméně... Náhled do bytí stvořitelky je poměrně zajímavé a trochou mám dojem, že si s Omegou hrají dětskou hru

17.10.2019 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Jedním dechem přečteno, úžasný příběh, výborně se čte, ideální poměr vzrušení, příběhuba mystična, tak jako tomu bylo například v twilight sáze jen tohle už je pro větší holky :) zamilovala jsem si to a neoovhybuju, že celou sérii přečtu. Obrovským plus pro mě je, že je psaná z pohledu více postav, trochu mě nudí když je kniha psaná jen z pohledu jednoho člověka. Za mě super

09.10.2019 5 z 5

Zrzka všem učaruje Zrzka všem učaruje Alice Clayton

Ano tento díl konečně za něco stál a líbil se mi. Zrzka se konečně chovala na svůj věk oooo jaká paráda :)

05.10.2019 4 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

No... Co k tomu říct... Zase vykradla jiné romány. Do toho mě hlavní hrdinka vyloženě štvala. Některé výrazy byly (asi překladem) jak z 19.století a většinu žhavých scén mi zkazil popis typu čvachtá mi v podpaží i v kalhotkách... V ústech mám jako by se mi tam vykadil bezdomovec atd... Celkově... Nemít obsedantně kompulzivní poruchu, tak tuhle knížku nedočtu

06.05.2024 2 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Jednu hvězdu musím ubrat za ten konec. Ta knížka je skvělá a vtipná, přečtete jí na jeden nádech, ale ten konec je tragédie jako by jí tlačil termín a musela na pár stránek napráskat něco, co by zasloužilo dvojnásobek kapitol. Knížka trochu připomíná Kontrakt, ovšem Melanie umí ty nejlepší konce knížek! Tady tato verze mě vyloženě otrávila... Ten konec fakticky byla půl stránka poslední kapitoly. Grrr

29.04.2024 4 z 5

Zmije Zmije J. R. Ward (p)

(SPOILER) Ta knížka jako celek je skvělá, mrzí mě, že příběh Apexe a vlkana neměl konec, trochu jsem nepobrala v začátku to množství reklam (jako proč to aspoň nerozložila do celé knihy) no a nakonec bych poslední díly vyjmula ze sekce erotika. Autorka ubírá a ubírá... I přesto jsou knihy ale skvělé a nikdy nelituji investice. Kéž by baronet rychleji tvořil překlady, Ward totiž nejsem absolutně schopná číst v originále. Chválím epilog, chválím, že konec byl obsáhlejší než jedna stránka. Někdy mám i Ward pocit, že jí ty knihy někdo nuceně zkracuje...

12.03.2024 5 z 5

Tři hříšná tajemství Tři hříšná tajemství Nikki Sloane

Upřímně jsem se klepala, že ta "FBI zápletka" bude úmorná... Naštěstí to bylo v duchu ostatních dílů velmi příjemné čtení...

17.11.2023 5 z 5

Probuzení Louhi Probuzení Louhi Milada Střítezská

Skvělá knížka! Jedním dechem... Přišla mi vlastně krátká, přitom se tam tolik stalo. Akorát teda teď jsem zjistila, že Valgira jsem měla číst teď a já ho četla jako prvního... Nu nevadí, mám ho v živé paměti ač jsem v pokušení ho přečíst znovu. Je to opravdu skvělé počtení!

26.07.2023 5 z 5

Dědicové Tuonely Dědicové Tuonely Milada Střítezská

Děj byl velmi dobrý, umí vtáhnout. Některé části mi přišly dost uměle natažené a byly zdlouhavé. Detailní popisy pokusů na lidech byly až zbytečně moc konkrétní na to úplně nemám žaludek teda. Co to ale vyvážilo byl konečně nádech trochy erotiky, klidně by jí mohlo být víc, ale respektuju, že to není autorčin směr a že prostě musím přijmout uřezané hlavy. Nemůžu se dočkat až se začtu do dalšího dílu. Nebojte se počtu stran, zhltnete to.

16.07.2023 5 z 5

Harfeníci severu Harfeníci severu Milada Střítezská

Já jsem tak ráda, že jsem se k těmto knihám (naprostou náhodou dostala)! Miluji severskou tématiku svšak většina těchto knih bývají detektivního chatakteru a na to prostě nemám kapacitu. Tohle je úplně skvělé! Sama nad sebou žasnu, jak si čtu stránky o probíhajících bitvách s absencí sexuálních scén a přesto jsem nadšená. Ano, skákání mezi postavami je skutečně občas zmatečné, ale to zabere pár chvil navíc, to odpouštím. Dějově naprosto super. Rozvinula bych konec, mám ráda když vím, co následovalo pak... Ale snad to přijde v dalších dílech na kterém se moc těším, doporučuji vším čím můžu :)

25.06.2023 5 z 5

Valgir Valgir Milada Střítezská

Obvykle tento žánr vůbec nečtu, líbilo se mi ale, že se jedná o kombinaci České spisovatelky a severské tématiky. Trochu jsem měla obavy, aby to od půlky knížky nebyl pán prstenů co nese miláška do hory. To se naštěstí nekonalo a byla to skvělá kombinace myšlenek, akce, mystických bytostí a žen. Mám ráda dobré konce, tenhle byl na mě až moc politický a nějak se nedokáží zbavit dojmu, že to všechno vlastně byl jen příběh feťáka, který si ledasco vykládal po svém. Možná to byl záměr nechat čtenáře v nejistotě, ale tohle mi úplně nesedlo. Přesto jsem knížku doslova zhltla a v sérii budu pokračovat se čtením. Možná prostě jen neznám žánr a tak trochu tápu. Ale děj mě pohltil i tak, prožívala jsem příběhy se všemi hrdiny, knížka je jako živá. Rozhodně jí můžu doporučit k přečtení

29.04.2023 4 z 5

Andělský podíl Andělský podíl J. R. Ward (p)

Tak jestli tohle někdo přečetl za tři hodiny, tak by mě zajímalo kolik stránek vynechal teda :D nicméně... Celá tahle trilogie je jeden veeeelký popis detailů, všeho.... Víme jak voní chodník, jakým směrem foufá vítr, kde bzučí moucha, ale děj hlavních hrdinů se tam po troškách mezi ty popisy nějak vmáčknul... A že jich tam není málo... Knížky jsou super, ale! Za první díl neuplynul ani týden... Za druhý díl jakbysmet, to mi přijde jako úlet.

01.04.2023 4 z 5

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

Chápu účel této knihy, ale notno přiznat, že z ní kape cukr jak je sladká. Jsem ráda, že byla krátká, ale účel uvedení do děje ABC corp splnila, hned jdu na Grace, moje spása :)

04.01.2023 3 z 5

Mount Trilogy - kompletní trilogie v boxu Mount Trilogy - kompletní trilogie v boxu Meghan March

První díl a půl lepší průměr, zbývajících díl a půl - nemohla jsem se odtrhnout, super. Ocenila bych i košatější konec, ale to moc spisovatelek nedělá. Můžu ovšemže i tak doporučit

19.12.2022 5 z 5

Odhalený milenec Odhalený milenec J. R. Ward (p)

(SPOILER) Jako fakt? To jako fakt myslí Wardka vážně?! Do teď jsem nesnášela jen jedinej díl a to díl o ukňouranym Johnym Metewovi a to jak ho Wardka očividně zbožňuje a cpala ho co by vedlejší linku i do dalších dílů, ale oka říkala jsem si, že to je jenom můj subjektivní odpor ke kňouralům co se neumí rozhodnout a vyjádřit, ale tenhle díl ten mě sesadil. To jako chtěla příběh posunout o velkej kus dál a narvat to do jednoho dílu? Díky neskutečnému množství postav se každému z nich věnovala tak málo, že to vůbec nestálo za řeč! A ještě k tomu hlavní dva se plácaj odnikud nikam, aby se nakonec pomilovali 5 stránek před koncem a byla tomu věnovaná celá půlstrana a ještě to bylo totálně nezajímavý. I ten děj samotnej, Sahvage chce knihu zničit, ale chce to udělat sám, nemůže jí dát bratrstvu a vyřešit to s nima, ne, musí dělat haura. Balz asi bude mít lásku, Lassiter asi taky, Nate utře nos (asi další Thor).... Jako to mě fakt naprdlo tohle. Ještě na závěr musela dát epilog, aby tu slátaninu nějak zakončila a i to stálo za prd. Nebejt tam Rehv, kterej je pro mě TOP, tak bych stáhla ještě jednu hvězdičku. Fakt to nečtu kvůli plkům půlky Caldwelu a vanilkovýmu sexu s 50ti letou pannou upírkou... Tohle byl opravdu ústřel par excelance..

02.04.2022 1 z 5

Hněv Hněv J. R. Ward (p)

Matyáš je borec nad borce :-) a ve své podstatě charakter, skvělé... jen mě vždycky u WARD zaskočí tím jak někoho představí, já si ho v hlavě vizualizuju jako nezajímavou osobu a pak zjistim, že je to vlastně krasavec :D kruci práce ale chápu, že je to asi účel

17.01.2020 5 z 5