luciehotova luciehotova komentáře u knih

V tónech duhového života V tónech duhového života Jakub Hübner

Tak se přidávám k ostatním čtenářům Kubovy knihy a musím sem taky napsat nějakou tu recenzi-či komentář ke knížce, jelikož si to zaslouží…! Už po přečtení krásně vybraných citátů na začátku knihy jsem věděla, že mě určitě zaujme a bylo tomu tak. Knížku jsem měla přečtenou už na druhý den ode dne, kdy jsem si ji zakoupila. Hned od prvních řádků mě příběh zaujal, nejen proto, že samotným autorem je úžasný a charismatický zpěvák, ale i proto, jelikož u nás nenajdeme moc takových knih s touhle tématikou. Samotný příběh ve mně vyvolával spoustu emocí a to proto, jelikož některé okamžiky byly opravdu zábavné, kde se člověk zasmál od srdce a některé byly naopak smutné, kde třeba čtenářům ukápla nějaká ta slza. Musím samozřejmě také ocenit formu, jak je kniha psaná- rozdělení do kapitol, písmo, a číslování stránek... Děkuji moc, že jsem mohla i já „prožít“ tento krásný a zajímavý příběh a zpříjemnit si tak chvíle čtením … Těším se a doufám, že bude pokračování, jelikož jsem strašně zvědavá, jak se to bude vyvíjet dále. Držím palce, přeji mnoho úspěchů! Lucie

30.12.2015 5 z 5