Lucieenka Lucieenka komentáře u knih

Základní kniha o reiki Základní kniha o reiki Walter Lübeck

Kniha se mi líbila. Líbilo se mi, že se autor rozepsal nejen o samotném Reiki, ale i působení společně s krystaly, éterickými oleji. A nově jsem se dozvěděla, že se pomocí Reiki dá působit na rostliny a zvířata.

15.02.2021 3 z 5

Proč a jak cvičit Pět tibeťanů Proč a jak cvičit Pět tibeťanů Věra Kučerová

Kniha se mi líbila. Líbilo se mi, že kniha popisuje jednotlivé cviky, ale zároveň i co tyto cviky znamenají na duchovní úrovni. Líbilo se mi, že se kniha zmínila i o čakrách, vědomém dýchání a být tady a teď.

07.02.2021 4 z 5

Osvětimský proces Osvětimský proces Annette Hess

Ze začátku mě kniha moc nenadchla. Čekala jsem více o problematice holokaustu než o osobním životě hlavní hrdinky. Přesto jsem knize dala šanci. A přes nudnější začátek, kniha dostala spád a během dne jsem ji měla přečtenou.

02.02.2021 3 z 5

Tady a teď: Milující pozornost Tady a teď: Milující pozornost Ajahn Brahm

Knihu jsem přečetla za 1 den. Doporučila bych ji spíše pro začátečníky, kteří ještě nemají moc načteno o tématu meditace, být tady a teď. Pro mě moc obecná.

18.01.2021 3 z 5

Dáma s veverkou Dáma s veverkou Elizabeth McKenzie

Kniha neurazí ani nenadchne. Čekala jsem, co se z knihy vyvrbí. Až v závěru knihy to má nějaký spád.

13.12.2020 2 z 5

Průvodce léčitele aneb Jak léčit energií Průvodce léčitele aneb Jak léčit energií Ted Andrews

Moc pěkně zpracovaná kniha, některé techniky léčení mě ihned zaujaly a budu je praktikovat ve svém životě.

23.11.2020 5 z 5