Lucieenka Lucieenka komentáře u knih

Přírodě na stopě Přírodě na stopě Peter Wohlleben

Pohodová kniha pro milovníky přírody a zahrady.

24.03.2022 4 z 5

Jákobovy barvy Jákobovy barvy Lindsay Hawdon

Dlouho dlouho mi trvalo, než jsem knihu dočetla. Líbily se mi pasáže, které popisovaly přírodu a kapitoly z Lořina dětství. Sice to byl velice silný příběh, ale nepoutavě napsaný. Škoda.

02.12.2021 2 z 5

Ikigai: Šťastný a dlouhý život Ikigai: Šťastný a dlouhý život Héctor García

Knížka se četla dobře. Nic převratného od ní nečekejte, ale nikdy není špatné si připomenout, jak si zlepšit a prodloužit život.

14.11.2021 4 z 5

ChiRunning ChiRunning Danny Dreyer

Velmi zajímavý pohled na běhání. Některé prvky mi byly blízké a do svého běhu jsem zařadila. Ale aplikovat vše je opravdu těžké. Chtělo by to určitě trenéra. Nicméně si myslím, že tímto stylem běhu si opravdu nezpůsobíte zranění, naopak běh pro vás bude jako znovuzrození.

27.07.2021 5 z 5

Rady bylináře Pavla Rady bylináře Pavla Pavel Váňa

Stručná kniha plná výborných rád a bylinných receptů. Na závěr knihy vysvětlení pojmu magnetismu a pár úspěšných rád pro lepší zdraví.

06.04.2021 5 z 5

Lituji, čekají mě Lituji, čekají mě Agnès Martin-Lugand

Oddychovka

24.02.2021 3 z 5

Andělské rady pro šťastný život Andělské rady pro šťastný život Doreen Virtue

Kniha pěkně rozepsaná na jednotlivá témata. Zaměřená na rady ohledně vztahů, lásky, dětí, peněz, kariéry. Každý si tam určitě najde to svoje.

01.02.2021 3 z 5

Jóga, dech a meditace: Ztracen a nalezen v Indii Jóga, dech a meditace: Ztracen a nalezen v Indii Václav Krejčík

Tato kniha mě moc mile překvapila.Líbilo se mi prolínaní vyprávění o Indii a vysvětlení asan, pránájámy, meditace aj.

14.01.2021 4 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Ze začátku mě kniha nadchla, postupem dalšího čtení na mě byla zdlouhavá a nudná. Knihu jsme nedočetla.

22.09.2020 3 z 5

Žijte! - Jak si vybudovat život, a ne životopis Žijte! - Jak si vybudovat život, a ne životopis Jason Wachob

Pěkná, pozitivní kniha s dobrými radami.

18.04.2023 5 z 5

Příliš mnoho štěstí Příliš mnoho štěstí Alice Munro

Tato kniha nebyl můj šálek kávy. Bohužel nedočteno.

22.02.2022 2 z 5

7 lotosových květů 7 lotosových květů Susi Rieth

Pěkné harmonizující cvičení, určitě se chystám vyzkoušet.

14.10.2021 5 z 5

Svět bez hranic Svět bez hranic Joe Vitale

Wow! Ze začátku jsem vůbec nechápala, ale každou stránkou to do sebe zapadalo víc a víc. Kniha, která mě zase hodně obohatila a přinesla do mého života něco nového. 5*

25.08.2021 5 z 5

Návod na šťastný život Návod na šťastný život Joe Vitale

Některé pasáže z knihy jsem přeskakovala. Některé se zase velmi pěkně četly a něčím mě obohatily. Jak už zde někdo napsal, z knihy jsem si vybrala, co jsem potřebovala.

05.08.2021 4 z 5

Žít s radostí Žít s radostí Sanaya Roman

Krásná kniha co pohladí a povznese duši.

26.07.2021 4 z 5

Rok Kozy Rok Kozy Jiří Hnilička

Oba díly byly super, ale za mě dvojka o 2 hvězdy ještě lepší. Vtipné čtení s dojemným koncem. Dokážu si představit i třetí díl. :)

13.05.2021 5 z 5

Rok blba Rok blba Jiří Hnilička

Vtipná, oddychová a rychle se čtející kniha.

23.04.2021 3 z 5

Čarodějnická kniha Čarodějnická kniha Nicola de Pulford

Pěkná kniha s krásnými ilustracemi a dobrými radami.

05.04.2021 3 z 5

Čínská zdravotní cvičení - čchi-kung Čínská zdravotní cvičení - čchi-kung Ludvík Eger

Obohacující kniha, která vám poskytne rady a cvičení, jak dechové tak tělesné i relaxační, pro zdravý život.

15.03.2021 4 z 5

Meditace Meditace Sri Chinmoy

Krásná kniha, jak svým obsahem, tak barevnými ilustracemi i citáty. Meditace popsána spíše po duchovní stránce. Pro začínající, ale zároveň už i praktikující, protože se utvrdíte v tom, že meditovat je krásná, duši a srdci, prospívající věc.

12.03.2021 4 z 5