LucieDufy LucieDufy komentáře u knih

River Wild River Wild Samantha Towle

Za mě dokonalá knížka, která vyvolá spousty emocí. Pohoda, smích, pláč. Krásný příběh, krásně napsané, velmi čtivé. Konec knížky byl úžasný, až jsem i na pár minut nedýchala. Doporučuji všemi deseti!

05.05.2021 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Krásný příběh, který mě bavil od začátku až do konce. Hodně se mi líbilo ze spoustu situací bylo vyprávěno z mužského pohledu, které si myslím, ze by v jiné knize byli určitě převyprávěny z ženského pohledu. Kniha která zaujme od samého začátku a v žádné kapitole nenudi.

25.06.2021 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

(SPOILER) Další emoční jízda od autorky. Pěkne napsany příběh, první část byla úžasná, nechtěla jsem aby skončila a trochu jsem se obávala druhé části. Na začátku 2.části jsem z toho byla mírně zklamaná, asi mi vadil postoj a vystupování Greye (i když na to měl právo), ale nakonec jsem se do toho opět zacetla a prožívala vše na plno. Silný příběh se silným poutem.

10.03.2023 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Autorky opět nezklamali. Krásný příběh. V první půlce jsem se hodně nasmala, v druhé půlce jsem zase hodně soucitila. Bylo to vtipné, romantické i erotické. Doporučuji.

01.06.2021 5 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Tahle kniha byla úžasná. Tolik emocí, co dokázala ve mě vyvolat. Čtivá, vtipná - občas jsem se smála opravdu nahlas ale i hluboká. Slza ukapla. Hrdinka byla střeštěná a ulhana, ale vůbec mi to nevadilo, patřilo to k ni. Příběh minulosti i přítomnosti byl úžasný. Doporučuji na plne čáře. Jednou se ke knize rada vrátím.

27.12.2022 5 z 5

Dívka z vyšší třídy Dívka z vyšší třídy Hana Adler

Trochu mě překvapilo hodnocení knihy. Jak jsem se na ni těšila, tak mě bohužel zklamala. Nápad na příběh super, hlavní hrdina super, jeho sarkasmus super. Ale to je asi tak celé. Nic jsem mezi hlavními hrdiny necítila, nevěřila jejich “lásce. Běžně knihy slovně nehodnotím, par skvělých příběhu jsem pochválila, ale tento příběh mě natolik nechytl ze mě to donutilo i napsat komentář.

14.05.2024 2 z 5