luci2 luci2 komentáře u knih

Utajená krása Utajená krása Teresa Medeiros

Moc se mi kniha líbila. Plynule se cetla. Asi se nebudu bránit si ji někdy precist znovu, avšak uchvaceni a nemožnosti se od knihy odtrhnout v tomto příběhu nehledejte. Kniha je vhodná pro klidne pohodové odpoledne.

03.07.2020 4 z 5

Ztracená duše Ztracená duše Teresa Medeiros

Musím se přiznat, ze často jsem měla pocit, ze knihu musím odložit. Ale nakonec se mi ji podařilo přečíst za dva večery, při kterých jsem zažívala rozhořčení, ale i nepopsatelnou vášeň. Julian si mě získal, ikdyz nesmyslnost příběhu zůstala, byla nakonec kouzelná a konec dech beroucí. A proto si tento příběh zaslouží pet hvězdiček.

11.06.2020 5 z 5

Věčnost Věčnost Jude Deveraux (p)

Nejprve se mi do příběhu nechtělo, ale rikala jsem si, ze je další v pořadí v sérii, a tak jsem se do neho pustila. Nevěřila bych, ze mě i přes počáteční naivitu Carrie upoutá a nadchne. Je trochu jiný než předešlé příběhy a tím je zajímavý, takže za mě, kdo máte tenhle žánr rádi vřele doporučuji.

04.05.2020 5 z 5

Abych tě milovala Abych tě milovala Johanna Lindsey

Tuto knížku jsem si užila a přečetla jsem ji jedním dechem. Nepostrádá vtip, kuráž a odvahu. Brooke a Vlk byli dokonalou dvojici. Příběh mě chytil za srdce tak, ze mi i slza ukápla. Uz teď se tesim až si ho přečtu znovu.

15.04.2020 5 z 5

Búrlivé vyznanie Búrlivé vyznanie Johanna Lindsey

Tuto knihu jsem cetla dlouho a s přestávkami, ale ne proto, ze by mě obsah nebavil, jen jsem na ni neměla tolik času, kolik bych si představovala a příběh jsem si chtěla užit. A tak když se mi ji podařilo konečně přečíst musím říct, ze byla uzasna. Takže, kdo má rad tuhle serii určitě tenhle příběh nevynecha. Popravdě už ted se tesim na příběh Jack, který je tu mírně naznačen. Na cele serii se mi líbí, jak autorka dokáže udržet charakterove postavy a bez Jamase a Anthony si to proste nedokážu představit.

13.04.2020 5 z 5

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Krásná knížka...musím se přiznat, ze příběh nebyl jako přes kopírák a byl jiný. Ano vývoj se dal očekávat a občas bych do děje doplnila víc akcnosti, ale to je můj pohled. I tak jsem si příběh vychutnala plnými doušky a určitě si ho rada přečtu znovu.

PS: Stryckove Malory jsou úžasní a především jsem si oblíbila Tonyho ;-)

14.03.2020 5 z 5

Deset důvodů, proč tě miluji Deset důvodů, proč tě miluji Julia Quinn

10 důvodů, proč se mi kniha líbila:

1. Je to hezká knížka
2. Sebastian byl okouzlující a především romantik
3. Oblíbila jsem si ho
4. Libili se mi slovní “prestrelky”
5. Příběh nebyl fadni a krásně plynul
6. Nezapomenu na postavu autorky Sarah Gorelyove
7. Líbila se mi impulzivita při žádosti o ruku
8. Annabelina babička v samém závěru neměla chybu
9. Vyznání lasky!!!
10. Tesim se až si ji přečtu znovu. Miluju knižní série!

07.03.2020 5 z 5

Půlnoční anděl Půlnoční anděl Lisa Kleypas

Moc hezká knížka se zajímavým příběhem. A popravdě z počátku jsem si rikala, ze bylo zbytečné Lukovi připsat hak. Ale jak jsem cetla dal a dal vůbec mi to nevadilo. A dokonce si myslím, ze to Lukovi přidalo na charakteru. Nebyl bez chyby na kráse a tak se pro Natašu stal přitažlivým. Určitě stojí za to si ji přečíst. A vzhledem k tomu, ze kniha je jednou ze série už moc se tesim na příběh Emmy a Nikolajeva. Všem vrele doporučuji a určitě se neobavejte po téhle knize sáhnout. Opravdu stojí za to ;-)

09.02.2020 5 z 5

Kde je můj hrdina? Kde je můj hrdina? Julia Quinn

První příběh byl milý. Takové ohlédnutí do života Dereka a Sary, které jsem si oblíbila, přičemž hlavní hrdinkou je jejich dcera Lýdie a doktor Jake Linley, se kterým se setkáte v serii Bow Street. Líbilo se mi jejich setkání ve vinnem sklípku. Mám jen jednu výhradu a to tu, ze příběh velmi rychle skončil, neboť jsem ho přečetla jedním dechem.

Druhy příběh mě neskutečně bavil a drásal najednou. Nemohla jsem se od nej odtrhnout a pocity se ve mě vířili jako hurikán. Je to příběh, který stojí zato si přečíst!

Treti příběh je velmi vtipný a chytře napsaný. Neda a Charlott jsem si oblíbila a v průběhu jsem se velmi dobře bavila. Až jsem se dostala k poslední stránce ;-).

Celá kniha se mi velmi líbila a přečetla jsem ji za jedno odpoledne. Pokud bych měla zhodnotit tuto knihu, napadají mě slova, jako milé, strhující, humorné a jedním slovem úchvatné. Proto ji všem vřele doporučuji.

02.02.2020 5 z 5

Hlas srdce Hlas srdce Lisa Kleypas

Již při první stránce jsem věděla, ze se mi kniha bude líbit. Nicka a Lottie jsem si natolik oblíbila, ze se k nim budu rada vracet. Je to příběh plný citu, emocí a neznosti. Takže zahřeje každou romantickou duši a ze série je jistě nejlepší.

02.02.2020 5 z 5

Sametový anděl Sametový anděl Jude Deveraux (p)

Musím přiznat, ze z cele série je tenhle příběh nejlepší. Miles mě naprosto okouzlil. Příběh je výjimečný především tím, ze se v něm prolínají charaktery všech hrdinu v předcházejících serii a ukazuji se tím i jejich osobnosti. Takže když jsem v příběhu o Gavinovi, Stevenovi či Raine měla menší výhrady v následujících příbězích jsem je obdivovala a užívala si jejich přítomnost, chování a hlášky. Takže za mě tvoří série jedno ucelené dílo, které je krásné a stojí zato si ho přečíst. Avšak samostatně nejsou tak dokonale vcelku tvoří opravdu něco mimoradneho.

18.01.2020 5 z 5

Princezna Princezna Jude Deveraux (p)

Moc milá knížka, a jak se říká přečetla jsem ji jedním dechem a nemohla jsem se od ni odtrhnout. Nepostradala vtip, zápletku a ani hezky konec. Takže za mě ano, určitě si ji přečtěte.

31.12.2019 5 z 5

Věčnost Věčnost Jude Deveraux (p)

05.12.2019 5 z 5

Dědička Dědička Jude Deveraux (p)

Krásný příběh, který opravdu stojí za to si přečíst. Čistá láska Jamieho a Axie na Vás dýchá z každé stránky. Knížka nepostrádá vtip, ani důvtip. Dokonce mohu říct, ze závěr předčil veškerá má očekávání a jen jsem se rozplývala. Vůbec bych se nezlobila, kdyby autorka příběh ještě více rozvedla hlavně v epilogu, ale i tak jsem spokojena ;-) Četla jsem ji podruhé a určitě ne naposled!

23.11.2019 5 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Cetla jsem po letech znovu a musím říct, ze se mi příběh libil více než prve. Lily je energická sibalka, která se nezalekne skoro ničeho, ani Alexe. Jejich slovní přestřelky byly osvěžující a příběhu dodali na zajímavosti. Alex je opravdovým rytířem na bílém koni. A postava pritele Dereka do příběhu hezky zapada a bez něho by příběh nebyl ono. Proto už se na Dereka a jeho vlastní příběh moc tesim. Kdo váha jestli číst tuhle knihu, tak neváhejte a jdete do toho.

30.10.2019 5 z 5

Královský dar Královský dar Julie Garwood

Krásná kniha. Moc se mi libila. Příběh me strhnul, pobavil, dojal a mel vse co by takový příběh mit. Proto mužu jen vřele doporucit.

15.07.2015 5 z 5

Jarní skandál Jarní skandál Lisa Kleypas

Hezký příběh, který se příjemně četl. Určitě mohu doporučit na odpočinkové odpoledne.

01.09.2013 4 z 5

Svůdné objetí Svůdné objetí Barbara Dawson Smith

Knížka se mi moc líbila. Líbila se mi urputnost, ale i odhodlání Alice a Draka, jeho dobré srdce a úžasný přístup k její pomatené matce. Její přítomnost příběh mile zpestřovala. Po dlouhé době se mi stalo, že jsem v příběhu nacházela zajímavost, ale i špetku nepředvídatelnosti, jak to u podobných příběhů bývá zvykem.
Vůbec by mi však nevadilo, kdyby se v příběhu objevilo více i o vztahu Sary a Jemse, ale i tak je knížka dobře napsaná a postelové scény mají v příběhu své místo a bez nich by smysl příběhu nebyl takový.

09.08.2013 5 z 5

Princezna pomsty Princezna pomsty Shannon Drake (p)

Příběh je velmi čtivý. Nebýt toho, že jsem jako první četla válku srdcí líbil by se mi asi víc, ale takhle musím přiznat, že válka srdcí mne nadchla. Nyní se však už těším na vikingovu ženu ;-)

19.07.2013 4 z 5

Před svatbou Před svatbou Julia Quinn

Je to krásný hodně romantický příběh. Příběh dvou lidí, kteří se velmi miluji. Popravdě řečeno osud hrdinů není jednoduchý, dokonce jsem několikrát uronila i slzu, ale konec je naprosto úžasný a myslím si, že tento příběh krásně uzavírá sérii Bridgertonových.

07.07.2013 4 z 5