lubosvnenk lubosvnenk komentáře u knih

Racionální optimista Racionální optimista Matt Ridley

85%. O něco náročnější a méně ctive v porovnání s “faktomluvou”, nicmene kvalita a množství informaci a postřehů je uchvatne. Klobou dolu autorovi.

14.09.2019 4 z 5

Jak vybudovat trvale úspěšnou firmu Jak vybudovat trvale úspěšnou firmu James C. Collins

velmi dobrá kniha, která Vám prozradí co stojí za úspěchem a hlavně dlouhou životností firem jako Wallmart, IBM, Boeing aj. Technicky velmi dobře zpracované a zároveň velmi čtivé.

Určitě doporučuji všem lidem se zájem o firmu, vedení firmy, či ekonomiku obecně..

04.05.2019 5 z 5

Vítězství je v hlavě Vítězství je v hlavě Matt Fitzgerald

Dlouho jsem vahal zdali nedat plny pocet bodu, ale precejen nemohu. Hlavnim duvodem je prilisna odbornost a uzke tema zamereni knihy. Autor popisuje "nastaveni mysli" vitezu, i cestu jak k ni dosli (zpravidla poutavym pribehem), i tak bych si pral sirsi repertoar prikladu, vse se tocilo jen kolem behu a kola. Napsane je to velmi dobre, ale abych tomu subjektivne mohl dat plny pocet, pral bych si vetsi rozmanitost vypraveni. Nicmene odborny ctenar (napriklad dobry cyklista ci bezec) si v tom sve najde. Doporucuji

08.01.2019 4 z 5

Nastavení mysli – Nová psychologie úspěchu aneb Naučte se využít svůj potenciál Nastavení mysli – Nová psychologie úspěchu aneb Naučte se využít svůj potenciál Carol Dweck

Dobra kniha pojednávající o dvou nastavenich mysli, fixním a růstovem. Spolu s tím je přiloženo několik vykreslujicich příkladu. Za mne doporucuji, zajímavá kniha o psychologii osobnosti.

24.12.2018 5 z 5