LP113 LP113 komentáře u knih

V lesích V lesích Tana French

Dobré, trochu zdlouhavé, mrazivé

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Zatím teda nejslabší ze série. Zatím mám přečteno 5. Za jedno moc dlouhosáhlé, strašně moc čínských jmen, to se člověk ztácí. Jako úplný brak to určitě není, ale zas taková pecka také ne.

07.03.2019 2 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

No takže asi tak, Padesát odstínů v trochu jiné formě. Jinak v podstatě on krásnej ale magor a ona nádherná a zachraňujíc ho. Jako pro romanitky asi jo, pro mě ne. Za mě teda ještě větší srágora než předchozí 2 díly.

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Přečetla jsem během chvilky, dřív než začal kolem humbuk. Moc se mi líbila. Po Nesbovi konečně pořádná detektivka. Doporučuji

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

čekala jsem trochu víc, ale nebylo to špatný

Švábi Švábi Jo Nesbø

Horko těžko jsem dočetla, a to jen proto, že nesnáším nedočtené knihy. Další knihu od Nesba si určitě nepřečtu

Šelma Šelma Wilbur Smith

Nebylo to špatné

Analytik Analytik John Katzenbach

Začátek trochu nuda, podle mě zbytečně zdlouhavé, ale potom se od toho člověk nedokáže odtrhnout a naprosto strhující

Chrastění kostí Chrastění kostí Fiona Cummins

Mě se to líbilo, ikdyž vždy když se to týká dětí je to pro mě fakt horor. Ale fakt se to četlo dobře. Konec mě hodně zklamal, nemám ráda otevřené konce. Ale údajně má vyjít další díl....Nicméně že by byl horší než Hannibal to teda fakt ne.

22.05.2018

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

No takže asi tak, Padesát odstínů v trochu jiné formě. Jinak v podstatě on krásnej ale magor a ona nádherná a zachraňujíc ho. Jako pro romanitky asi jo, pro mě ne. Trochu horší než jednička.

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Zpověď šílence Zpověď šílence John Katzenbach

Čekala jsem trošičku větší nářez. Nebylo špatné, ale Analytik byl lepší. Závěr mě trošku zklamal, chtěla jse vědět více o vrahovi. No nic, ale když člověk nemá momentálně co číst, tak se to dá.

29.01.2018

Hry o moc Hry o moc Hilary Norman

Super, ještě o trošku lepší než Slepý strach.

Červenka Červenka Jo Nesbø

po 50 stranách jsem vzdala, tohle fakt ne

Playground Playground Lars Kepler

to mi do jejich stylu moc nezapadá. Ne že by kniha byla špatná, ale bez Joona Linna to prostě není ono. Od nich člověk čeká trochu něco jiného.

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Občas jsem se trochu ztrácela, ale jinak celkem čtivé. Některé věci mě dost děsí, hlavně když se týká dětí.....

Bludný kruh Bludný kruh Wilbur Smith

Brutál. Perfektně se čte, ale chvílema teda jsem musela odložit, brutalita, která se vyskytuje mě dost děsila. Čtu převážně v buse a kolikrát jsem si říkala, jestli někdo nevidí co čtu.