LP113 LP113 komentáře u knih

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Pecka, ikdyž hned na začátku víte kdo je vrah, přesto je to strhující

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Opět velmi podařená kniha. Už na mě čeká další díl na který se moc těším. Určitě doporučuji.

03.03.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

A jsou zase zpátky. Po Lazarovi konečně je to zase skvělé čtení, na které jsme od Keplerovcu zvyklí.pecka

23.01.2021 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Dakší kniha od Roberta, která se dobře četla. Akorát začátek byl docela zbytečně zdlouhavý. Ale jinak opět super.

20.04.2020 4 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Mě se teda líbilo moc. Já bych teda nepznala, že to nebyl Larsson. Naopak, libilo se mi, že tam nebylo až zas tolik té omáčky. Opravdu to bylo čtivé. A jak tady někdo píše, že má pocit že Lisbet je tu nesmrtelná, tak to teda si asi nevzpomíná jak se v předešlém díle hrabala z hrobu s prostřelenou hlavou. To mi teda přišlo víc nepravděpodobné, než prostřelené rameno. Autor se toho zhostil opravdu výborně. Už jsem v půlce "Muže, který hledal svůj stín" a to je teda taky pecka.

22.03.2018

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Super, napínavé, chvílemi i vtipné a dramatické.

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Za mě určitě lepší než předchozí díl. Některé pasáže brouzdání po Ďáblově rokli mě moc nebavili a teda i celé trochu překombinované. Nicméně četlo se to dobře a pokud máte Bryndzu rádi, určitě doporučuji přečíst.

07.06.2023 4 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

To bylo naprosto úžasné. Myslím že je to čím dál tím lepší. Miluju Kim a celý tým, važně skvělé čtení, jediná chybka, vždycky je mi strašně smutno když to přečtu. Samozřejmě plný počet *

19.05.2023 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Opět super, akorát nevím proč, tentokrát mi přišlo, že se to malinko táhlo, takže zatím tento díl jsem četla nejdéle. Ale i tak určitě stojí za přečtení. Kim miluju čím dál tím víc, ikdyž v běžném životě bych jí občas propleskla. ;-)

21.07.2022 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Kniha se mi líbila, ale....bohužel asi moje chyba, že Hadrového panáka jsem četla tak před 2-3 rokama (mezi tím přečteno asi 15 jiných knih) a ze začátku jsem se vůbec nemohla začíst. Pro mě to bylo hodně zmatené, moc přeskakování, vůbec jsem se nedokázala zorientovat. Po 100. stránce už to bylo lepší a celkově se mi to líbilo. Takže za přečtení určitě stojí, ale doporučuji číst všechny 3 knihy po sobě.

30.03.2021 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Super, určitě doporučuji. Dobře se to čte už od začátku.

20.04.2020 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

O knize jsem vůbec nevěděla. Dostala jsem jí od kamarádky k Vánocům a nechávala si jí na někdy. Musím říct, že mě to mile překvapilo. Ano některé věci jsou trochu přitažené za vlasy, ale celkově se mi to líbilo. Bylo to čtivé a konec mě teda nenapadl vůbec. Za mě teda určitě doporučuji.

08.04.2019 4 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Trohchu mi trvalo s začíst. Pak ale velmi zajímavé a konec pecka,to už měpo spád. Trochu bych ubrala stránek s podrobným popisem všech možných látek, který stejně většině nic neřeknou. Přijde mi to jen proto, aby to mělo více stránek. Ale jinak doporučuji

28.01.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Super jako vždy. Akorát pravda, že z mrtvýchvstání mě trochu nebavilo. A konec? No jako jestli jim zas bude trvat 2 roky než něco napíšou tak nevím.........

04.01.2019

Wonderland: Země divů Wonderland: Země divů Jennifer Hillier

Super čtení. Do poslední chvíle nevíte kdo je vrah. Moc pěkné.

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Mě se to líbilo. Nic extra náročného, ale klidně doporučuji.

25.01.2021 4 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

I druhý díl byl perfektní. Moc se mi kniha líbila a opět přečteno jedním dechem. V létě by měl vyjít 3.díl tak se těším.

17.06.2020 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Za mě určitě pecka. Přečteno na 3 zátahy. Pohltilo mě to neskutečně a moc dobře se četlo. Za mě osobně teda ze všech 3 knih je tato nejlepší. Určitě doporučuji.
MOŽNÝ SPOILER:
možná jsem četla moc rychle, ale pochopil někdo kdo teda byla údajná žena v zelené kšiltovce, kterou ve finále práskla jeí dcerka a která se jmenovala stejně? Asi jsem nějaká zmatená.....

23.05.2019 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Ale jo, jsem spíš na severské detektivky, ale když to četli všichni.....Jako čtivé to určitě je, takže jsem musela přeci přečíst celou sérii ;-)

11.04.2018

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Strašnááá nuda. Jediné co bylo zajímavé byl příběh samotného Strika, jinak by celá kniha stačila na 100 stránek. Horko těžko jsem překousala. Hedvábník mi leží doma 3 roky a vůbec se mi do toho nechce.