LP113 LP113 komentáře u knih

Popravčí Popravčí Chris Carter

Super jako vždycky. A jak to u Cartera bývá (aspoň já mám vždy ten pocit), tak vrah se vždycky dá pohopit proč to dělá. Jeho knihy mě fakt baví.

07.11.2018

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Pecka jako vždy. První kniha v sérii, já ale četla jako 6. ale ani to nevadí. Absolutně do konce netušíte kdo je vrah a jako vždy je rozuzlení překvapující, ale v podstatě logické. Opravdu smekám.

18.10.2018

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Za mě určitě přečíst. Mě se moc líbilo. Ano když půjdu do hloubky a budu se v tom chtít rýpat, tak některé věci trochu přitažené za vlasy...ale čte se to opravdu dobře a vtáhne Vás to. Ráda si přečtu případný další díl.

18.06.2018

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Já už k tomu vlastně nemám co říct, vše jen a jen v superlativech. Jsem na jeho knihách naprosto závislá. Tady u té mě trošičku zklamalo dopadení pachatele, ale jo jinak super. A úplný závěr???? No tak to je nářez a potřebuju nutně další díl...

21.11.2018

Zloba Zloba Chris Carter

Tak 5.kniha od tohot autora a já jsem naprosto nadšená. Nejde se od toho odtrhnout. Trošičku jiný styl příběhu než v předchozích knihách, ale jsem opravdu naprosto unešená tímto autorem. Teď by měla každým dnem vyjít nová kniha "Galerie mrtvých".Moc se těším.

02.10.2018

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Nějak jsem se ze začátu nemohla začíst, ikdyž to bylo od první strany napínavé, asi to ani nedokážu popsat proč. Nicméně asi po 50.stránce jsem to dala na jeden zátah, takže ve finále můžu říct jen samou chválu. Eriku mám radši než Kate. Takže určitě doporučuji.

29.12.2023 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Opět to bylo super. Jsem ráda, že se zase ojevila ta mrcha Alex. Jediné co mi vadí, že člověk toho moc neudělá, protože musí prostě číst. Toto konkrétně mi trvalo 3 večery. Takže určitě doporučuji.

07.12.2021 5 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Já jsem nadšená jako vždy. Všechny její knihy jsou super. Na tohle jsem se hodně těšila a moc mě mrzí že to skončilo. Určitě doporučuji, dobře se to čte.

08.03.2019 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Nemůžu jinak, než opět skvělé. Tady teda krev stříká ze stránek, že mi teda chvílemi moje představivost obracela žaludek. Jediné co mě jako asi vážně vytáčí, ikdyž pro někoho asi prkotina, ale to jejich zvedaní rukou jako že to vzdávají, nebo klopení očí, toho je tam moc. Nevím zda je to překladem nebo to tam vážně je, ale prostě mi to vadí. O tom jak je kapitánka natvrdlá ani nemluvím. Jinak samozřejmě určitě doporučiji, čte se to výborně.

05.04.2023 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Opět super. Celá série je skvělá. Když pominu Kim, kterou miluju, tak se mi strašně líbí doktorka A. ;-) Určitě doporučuji.

30.09.2022 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Tak to byla síla. Ze začátku jsem se teda tentokrát nějak nemohla začíst, ale trvalo to jen chvilku. Pak teda nářez, až se mi chvílema dělalo zle a to něco vydržím, miluju Cartera. Asi nejvíc mě děsí, že se to opravdu možná někde děje. Každopádně jako celek knížka naprosto super. Mám všechny, takže na chvíli mám o zábavu postaráno. Určitě doporučuji.

02.02.2022 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Super. Moje první setkání s autorem a jsem nadšená. Krásně se to četlo a bylo napínavé. Určitě si z této série přečtu všechny knihy.

02.12.2019 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Opět naprostá pecka. Když si to člověk převede do reálu, je to fakt hrozivé. Těším se na další

27.09.2018

Nenávist Nenávist Chris Carter

Cartera prostě miluju, ale možná jsem na tuto knihu měla moc velké očekávání. Vzhledem k tomu, že Zloba byla prostě nejlepší kniha z celé serie, nemohla jsem se této knihy dočkat. Začátek a konec super.Jako ano, dobře se to četlo, ale prostředek, byl trochu zdlouhavý a nudný. Každopádně určitě doporučuji. Těším se na další knihu.

31.10.2019 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Skvělé, opravdu vtipné když už vlastně člověk všechny zná a tady se vlastně teprve seznamují. Co se týče vyšetřování, za mě ze zneužívání dětí je mi opravdu fyzicky zle. Naštěstí nebylo nic popisováno. Takže se to zas a znova četlo velmi dobře. Na cestě mám poslední díl a příští rok se můžeme těšit na nový. ;-)

16.12.2022 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Opět super, ikdyž tentokrát mi to přišlo lehce překombinované, už jen vrah mi přišel trochu nepravděpodobný. No nicméně to nemění nic na tom, že se to skvěle četlo.

16.12.2022 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Velmi zajímavé a opravdu hodně dobrá kniha. A jako spousta čtenářů přede mnou - ten konec???? tak ten mě dostal a to vážně nejsem žádná plačka. Vřele doporučuji.

04.05.2022 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Opět pecka. Trochu mi přislo, že tentokrát Chris trochu "vyměkl" není to až zas takový brutál jak sme zvyklí. Ale to nevadí, kniha byla opět napínavá a moc dobře se četla. Rozhodně doporučuji.

19.02.2021 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Kniha se mi líbila, docela mě překvapila a postavy mi byly sympatické. Myslím, že začínám mít dalšího oblíbeného autora. Kdo má rád Keplera, Cartera a pod. myslím, že se mu bude kniha líbit.

30.05.2019 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Prostě zase a opět super. Všechny knihy jsou tak napínavé, že to prostě nemůžu odložit. Jdu na další.

31.10.2018