lovina lovina komentáře u knih

Nespěchejte do rakve Nespěchejte do rakve Tomáš Kašpar

Konečně srozumitelné vysvětlení, co se děje kolem nás.

02.06.2015 4 z 5

Matylda Matylda Roald Dahl

Krásná, čtivá knížka pro děti i dospělé.

17.03.2015 4 z 5

Nemusí být vždycky kaviár Nemusí být vždycky kaviár Johannes Mario Simmel

Knižka, ktorú možem čítať stále dokola. Autora mám veľmi rada, aj jeho knižky. Túto čítam tak raz za rok, stále ma prekvapí a osvieži.

12.03.2015 5 z 5

Cayenský pepř a javorový pudink Cayenský pepř a javorový pudink Nathalie Roy

Lehké čtení, pobaví.

22.02.2015 3 z 5

Oranžová je nová černá - Můj rok v ženské věznici Oranžová je nová černá - Můj rok v ženské věznici Piper Kerman

Výborne napísaná knižka.

02.02.2015 4 z 5

Rok v Provenci Rok v Provenci Peter Mayle

Dobrá knížka, zajímavý cestopis, doporučuji.

16.01.2015 5 z 5

Klub nas***ých rodičů Klub nas***ých rodičů Mink Elliott

Knížka je oddychová, ale přitom svěží a přečte se jedním dechem.

16.01.2015 4 z 5

Já se u knížky moc bavila, skvělé propojení událostí, i když se to někomu zdá absurdní, já obdivuji autora za jeho fantazii.

16.01.2015 5 z 5

Jonathan Strange & pan Norrell Jonathan Strange & pan Norrell Susanna Clarke

Dost zajímavá knížka. Přiznám se, že jsem se do ní musela "začíst" a začala jsem ji chápat až od půlky, ale kdo má rád tady ten žánr, doporučuji, i když patří k těm náročnějším.

16.01.2015 3 z 5

Válka o zadnici Dona Emmanuela Válka o zadnici Dona Emmanuela Louis De Bernières

Milujem knihy tohoto autora. Táto trilogia sa mu vydarila. Zmes humoru a krutej pravdy.

18.10.2014 5 z 5

Gomora Gomora Roberto Saviano

Knižka sa trošku ťažšie číta, ale strhne človeka a je to jedna z kníh, ktorú by si mal prečítať každý.

18.10.2014

Kresba v prachu Kresba v prachu Zoë Klein

Ja som sa musela začítať do knižky, začiatok ma trošku nudil, ale potom sa dej rozbehol. Doporučujem.

18.10.2014