Louie94 Louie94 komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Knížka u které se smějete, pláčete, culíte a celkově vlastně má od všeho trochu.
Příjemné hlavní postavy a ještě pohodovější příběh hodící se perfektně do letních dnů strávených u vody.
Hádám, že nejsem jediná, která knihu dočetla se slzami a jizvou na srdci. Čirou náhodou právě tato kniha i odstartovala moji náhlou chuť co se romantických knih týče.
Vřele doporučuji.

28.04.2017 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Jeden z těch, podle mě slabších dílů, jednička rozhodně poutavější a po přečtení trojky ho beru jenom jako takovou výplň mezery.

11.02.2017 3 z 5

Harry Potter a Kameň mudrcov Harry Potter a Kameň mudrcov J. K. Rowling (p)

Návrat do dětství v řádcích.
Stydím se za to, že jsem se k přečtení celé série dostala až v sedmnácti, avšak potvrzuje se tím jenom už dávno známá věc a to, že Harry Potter je opravdu pro každého a tento literární skvost se asi každému fantasovi zaryje do srdce.
Poutavé, zajímavé a příjemné vypravování, úžasné postavy, ať už jde o hlavní nebo ty vedlejší (zbožňuju Nevilla).
Nemám co vytknout.

28.01.2017 5 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Úžasná kniha která mě po pár stránkách zcela pohltila a díky níž jsem jízdou v autobuse tolikrát zapomněla na věčně štěbetající děti kolem.
Dlouho jsem nenarazila na knihu která by mě i s pouhopouhými 150 stranami dokázala rozbrečet a nechat po sobě takovou stopu.
Postavy na mě působily až neuvěřitelně reálně a nikdo nebyl přímo záporný ani kladný.
Nejvíce jsem obdivovala Fitzgearaldův způsob psaní, jelikož dokázal i v pár slovech perfektně popsat místo a to jaká v místnosti vládla atmosféra. Výjimečná kniha.

08.01.2017 5 z 5