lookie lookie komentáře u knih

Mňága & Žďorp z nejhoršího jsme uvnitř! Mňága & Žďorp z nejhoršího jsme uvnitř! Petr Fiala

Vidím to jako dnes: léto 2002, potemělý vlak drkotá po kolejích někde mezi Prahou a Brnem, noc se za chvíli změní v ráno a já hltám každou stránku téhle knížky, kterou jsem si před pár hodinami koupil kde jinde, než na koncertě Mňágy, v pražském Lucerna Music Baru. Do uší mi k tomu hraje Made in Valmez, Chceš mě? Chci tě!, Furt Rovně... za daných okolností ani nemůžu dát jiné hodnocení, než 100 %. Tahle knížka navíc není jen výpovědí o pozadí Mňágy a všeho, co jí předcházelo. Je to docela pěkná sonda do života za totality a připomenutí toho, že se tehdy sice dalo životem docela dobře proprdět bez větších problémů, ale pokud jste chtěli jen něco málo navíc, třeba zpívat o tom, co Vás momentálně sere, už to taková legrace nebyla. V daném žánru vše, co si můžete přát.

13.01.2013 5 z 5

Čtyři západy slunce (Román o románu) Čtyři západy slunce (Román o románu) Mika Waltari

Krásná kniha! A pokud sami nejen čtete, ale také píšete, nebo alespoň toužíte psát, buded se Vám líbit ještě více!

19.12.2012 5 z 5