Lofda Lofda komentáře u knih

Ella a Michael navždy Ella a Michael navždy Jessica Sorensen

Nečekala jsem to, ale příběh mě bavil o dost víc než první díl. Lépe propracovaný děj, prostě se toho tentokrát děje mnohem víc.. Pro mě zajímavý pohled "do hlavy" člověku, který propadá depresím. Neumím objektivně zhodnotit, zda to tak opravdu je, ale několikrát mě Ella hodně překvapila. Já jsem se naučila říkat věci nahlas, i nepříjemné, ale ona to tak rozhodně nemá..?

26.01.2019 4 z 5

Historie nás dvou Historie nás dvou Rachel Harris

Nejdřív jsem myslela, že knížku odložím, nešlo mi to.. Ale pak mi najednou začal příběh utíkat a vyklubala se krásná milá romantika. Nic převratného, žádný velký zvrat, vlastně jsem tušila kudy, jak a proč se jejich příběh bude ubírat.. Nejspíš nenajdu důvod se k této knížce vrátit, ale přesto jsem se párkrát přistihla, jak se u čtení culím a těším se co bude dál.. A to je přesně ten důvod proč mám takové knihy ráda.. Takže nakonec dávám možná přehnané, ale 4 hvězdy ;-)

30.12.2018 4 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

Za mě zklamání :-( Hot boys nasadili vysokou laťku a tady jsem pořád čekala, kdy už "to" konečně přijde.. Nepřišlo :-( Autorka bezpochyby čtivě píše, ale nemůžu přijít na nic, co bych na této knížce (resp. postavách a jejich chování) chápala.. Tu druhou hvězdičku jsem přihodila za Riddicka, ten mě opravdu bavil ;-)

30.12.2018 2 z 5

Odmítnutá Odmítnutá Jodi Ellen Malpas

Ach jo.. První díl byl zvláštní, ale vlastně super. A toto bylo co? Za mě jedno velké zklamání :-( .. a teď váhám, jestli se vůbec pouštět do trojky?

30.12.2018 1 z 5

Papírová srdce Papírová srdce Claire Contreras

První díl byl něco. Byla jsem nadšená, i když konec se mi zdál nekonečný a tak jsem se rozhodla, že nedám plný počet **. Nějak jsem doufala, že druhý díl bude ještě o kousek lepší a budu moct hodnotit vysoko. Já to tak u druhých dílů občas mám ;-) Ale bohužel, za mě zklamání. Nestává se mi to, ale tady mi neskutečně štval hlavní hrdina :-( Nechci prozradit děj, ale sám to tam v jednom svém sloupku napsal, že činy mají následky. A to co provedl on, i když se pak snažil zachovat se správně, muselo nutně mít následky. Celou dobu jsem myslela na to, jak moc musela být Mia nešťastná a zraněná a jak moc muselo toto ovlivnit důvěru do budoucna. A on se pak cítil ukřivděný, že jí tak dlouho trvalo se rozhodnout a znovu mu věřit? A zase to bylo o tom, že musela přizpůsobit ona svůj život jemu. No a sladký závěr jako třešnička na dortu? Sorry, možná jsem to nečetla ve správnou dobu, ale tahle knížka se té první nevyrovná ani náhodou..

30.12.2018 2 z 5