Littlemonday Littlemonday komentáře u knih

Svedu to na tebe Svedu to na tebe Lucie Šilhová

Jako kniha je to humorna. Ale uprimne… Na mne asi moc humorna. A kde je hranice humoru? Kdo vi. Kazdopadne na mne uz to bylo moc tlacene, prilis mnoho hratek se slovy, snaha rozesmivat u kazdeho odstavecku, abych si jako ctenarka rekla: “No ta ten zivot bere ale s nadhledem!” Ve vysledku mam pocit, ze autorka nejakych 250 stran fnukala. A to mi humorne neprislo.

23.08.2021 2 z 5

Černé ovce a beránek boží Černé ovce a beránek boží Joanna Cannon

Zacatkem je tezke se projousat, ale pak uz clovek potrebuje cist dal, aby zjistil, co se teda ksakeu stalo… kazdy z ulice ma tajemstvi a ta se pomalu rozkryvaji. Stve me konec, kdybych si neco chtela domyslet, napisu knihu sama, nesnasim nedokoncene knihy. :D

22.08.2021 3 z 5

Rodina a jiné katastrofy Rodina a jiné katastrofy Alexandra Borowitz

Kniha je nenarocna, vtipna a oddechova. Pasuje mi do vyzvy a diky tomu jsem se k ni dostala. Od mych psycho hororovych zazitku to byl paradni odpocinek.

16.05.2021 3 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Ze zacatku byla knizka fajn, nabizela se hromada moznych scenaru a zapletek, coz udrzovalo ctenare v napeti. Ovsem po pulce knizky jako by autorce dosel dech a zacal psat nekdo jiny, nekdo bez fantazie. Najednou to bylo vsechno zmatene, tezko uveritelne a hrozne rychle.

04.03.2021 3 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Po hodne dlouhe dobe jsem sahla po Stmivani kvuli ctenarske vyzve. A musim rict, ze i kdyz je to teda fakt prihloupla knizka, cte se dobre, dej plyne a kazilo mi to snad jen to, ze jsem dopredu vedela, co se bude dit...

21.01.2021 3 z 5

Posvátné lži Minnow Blyové Posvátné lži Minnow Blyové Stephanie Oakes

Nevsimli jsme si, ze je kniha pro young adult, zaujalo nas (respektive kamosku, od ktere jsem si knihu pujcila) tema. Sekta, useknute ruce... Jakoze coze? Vypadalo to jako paradni psycho narez. No bohuzel je tam ta kategorie knihy straslive znat. Malo se pracuje s emocemi postav, jejich psychika je prakticky nerozebirana. A co me rozsekava je to, ze holka, co zije takovych let v sekte je najednou ve meste a vlastne se ani nicemu nepodivuje, vsechno prijma s naprostou samozrejmosti... Zvlastni, kdyz do te doby zila bez elektriny a tekouci vody. :/
No jako pribeh fajn, ale napsane je to opravdu pro zacinajici pubertaky, kteri teprve zanr thriller a psycho v knihach objevuji.

16.01.2021 3 z 5