Lisa123 Lisa123 komentáře u knih

Nejdelší velrybí píseň Nejdelší velrybí píseň Jacqueline Wilson

Moje úplně první kniha od této autorky, která se mi zalíbila ta, že jsem jich přečetla ještě dalších 30 :D Nejprve se mi do čtení moc nechtělo, ale po prvních pár stránkách jsem knihu nechtěla odložit. Zalíbil se mi především styl psaní této autorky.Příběh je velmi smutný, ale zároveň se šťastným konce. Určitě knihu doporučuji - spíše mladším čtenářům :)

20.10.2017 5 z 5

Sladké časy Sladké časy Jacqueline Wilson

Kniha Sladké časy je asi jedna z mých nejoblíbenějších od této autorky. Líbí se mi, jak je kniha napsaná - autorka dokáže vtáhnout čtenáře do děje. Úplně jsem se mohla vcítit do Opal, hlavní hrdinky. Kniha poukazuje na to, že v jednom okamžiku může být všechno úplně jinak a člověk se tomu musí postavit - přesně jako Opal v knize. Kniha je místy smutná (na konci), ale zároveň i veselá a plná překvapení. Velmi dobře se čte, přečetla jsem ji asi za dva dny :D Určitě doporučuji :)

20.10.2017 5 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Kniha se mi (kromě konce) velmi líbila. Od začátku byla napínavá, musela jsem číst pořád dál. Při čtení člověk vůbec neví, komu má věřit (nedokážu si představit, že bych byla Erikem nebo Jo). Konec.. no, asi jsem čekala trochu něco jiného. Ale pořád tam je akce a napětí. Knihu mohu doporučit :)

25.03.2018 4 z 5