li-li-nka li-li-nka komentáře u knih

Zastavený příval Zastavený příval Eduard Štorch

Miluju knížky od Eduarda Štorcha. Tahle opět nezklamala.

15.02.2023 5 z 5

Tři kluci a kilometry Tři kluci a kilometry František Alexander Elstner

Krásné cestování autem po Česku a Slovensku za sluníčka a deště. Seznámení s místy, které bych chtěla jednou navštívit, trošku historie a hlavně zábava na cestách dospělých jedinců i dětí.

12.02.2023

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Kniha se cetla dobre, avsak jsem skoro do konce knihy nemela tuseni, kdo ji vlastne vypravi. :-(

20.01.2023 2 z 5

Čtyři dohody – Pracovní kniha Čtyři dohody – Pracovní kniha Don Miguel Ruiz (p)

Nejrpv jsem si myslela, ze knizka bude o praci, vztazich na pracovistich a podobne. Az pozdeji me doslo, ze je myslena jako pracovni, jelikoz s ni pracujeme.

Planuji precist do budoucna znova, jeste tento rok, nebo knizku jsem cetla hlavne v autobuse z/do prace. Takze jsem si z ni moc nevypisovala.

Ale ctyri dohody mam napsany na papirku od cetby teto knihy vedle postele. A kdyz me nekdo napise neco zpravou na mobil, s cim ja nesouhlasim, ale vim ze kdyz na to budu reagovat tak to vyvola hadku a nedorozumeni. Tak si vzdy na tyto dohody vzpomenu, nebo se na ne podivam a prectu si je pekne nahlas. Pomaha to!

07.01.2023 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Moc hezke i kdyz smutne cteni. Libi se me styl psani pani Lednicke.
Kniha se cetla dobre, a rozsirila jsem si znalost historie. Jelikoz o Karvinskych dolech jsem vedela jen stripek, i kdyz jsem ze Slezska.

31.12.2022 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Velmi hezky pribeh mladeho Santiaga.

03.12.2022 5 z 5

Když zpívají cvrčci Když zpívají cvrčci Charles Martin

Krásný příběh, určitě doporučuji. Mistama mě však trošku vadilo vyprávění o srdci, jako v biologii.
První knížka, kterou jsem na půl četla a napůl poslouchala audio knihu. Krásně namluvená .

09.10.2022 5 z 5

Zajimava knizka...

08.07.2022

Nové pražské pověsti Nové pražské pověsti Václav Cibula

Velmi dobre napsana knizka, zakladam k oblibenym :)

12.06.2022 4 z 5

Rovnodennosti Rovnodennosti Petra Mahdalíková

Kratka knizka 14ti povidek, hezky se to cetlo samo, precetla jsem na jeden dech :)

25.04.2022 4 z 5

Bronzový poklad Bronzový poklad Eduard Štorch

Nejslabsi knizka Eduarda Storcha. Nedocetla jsem, po ctvrt knize jsem ji odlozila. Nebavila me vubec.

22.03.2022

Deník Anny Frankové Deník Anny Frankové Anne Frank

Knizka me ze zacatku nebavila, tak jsem ji ani cist nemela chut. Zacla me bavit, az se to zacinalo propletat s Petrem, pak jsem zbytek knihy zhltla za skoro dva dny :D . Urcite stoji za precteni, a take me ted laka navsteva Domu Anny Frankove v Amsterdamu driv nez predtim.

08.03.2022

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Velmi zajimava knizka, ale smutna.
Nesedel mi styl psani autorky, chybeli veci jako prima rec, kdy jsem nevedela, jestli postava zrovna hovori nebo si to mysli. Pote vraceni se do minulosti a dalsi veta z pritomnosti nekdy nedavaly smysl, k cemu se to tema vlastne vaze. Takze obcas jsem tapala.
Konec jsem tak trosku tusila, ze to muze byt Anna ohledne nehody. Zaver me ale dostal skoro do slz.

27.11.2021 5 z 5

Síla ženy: Průvodce úspěšným životem pro každou ženu Síla ženy: Průvodce úspěšným životem pro každou ženu Louise L. Hay

Knizka me moc nezaujala. Ocekavala jsem od ni vice.

18.06.2019 2 z 5