levánoha levánoha komentáře u knih

Začátek byl dobrý, ale po pár stranách autoři začali tak silně tlačit s humorem na pilu, přehánět a zveličovat, že mě knížka přestala bavit.

05.04.2017 2 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Za mě nic moc, utahaná slaďárna dohromady o ničem pro puberťáky. Pro mě první a zřejmě poslední kniha od této autorky.

11.10.2016 2 z 5

Měl to být hezký život Měl to být hezký život Andrea Coddington

Hled po prvních třech stranách jsem měla chuť knížku odložit. Problém byl v té jejich nehynoucí dokonalé lásce, tomu se prostě nechce uvěřit... Bylo to na mě příliš velké klišé a nemůžu si pomoct, ale působilo to až nevěruhodně. Místy byla knížka nezáživná, několik dalších stran jsem jen přeletěla, hlavně ty o začátcích pobytu v USA. Já na tyhle americké sny moc nejsem.
Jak už tady někdo psal, také mě na konci knihy nemile překvapilo, že se jedná o skutečný životní příběh samotné autorky. Nechápu, proč to ventiluje celému světu a je jasné, že reakce na knihu budou i negativní...mně by asi potom vadilo to zpětně někde číst.

07.08.2016 2 z 5

Ráchelina kniha Ráchelina kniha Sissel Værøyvik

Za mě pouze tři hvězdy a i to je moc. Docela mě tady překvapily ódy na tuto knihu. Pro mě to byla celkem nuda. Je to něco na způsob Vypravěčky od J. Picoult - jeden příběh v pozadí druhého, ale tady mě ta hlavní linie bavila daleko méně. Znovu bych knihu nečetla a ani nějak nedoporučila.

08.06.2016 3 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Vyhovuje mi autorčin styl psaní, který čtenáře "hodí rovnou do vody" bez nějakých zbytečností. Bohužel jsem od ní četla v poslední době několik knih a už začínám být jaksi přeOhlssonovaná. Sedmikrásky se mi líbily z jejích knih snad nejméně, mají zbytečně propletený děj.

12.04.2016 3 z 5