Levaniha Levaniha komentáře u knih

Národní opruzení Národní opruzení Karolína Zoe Meixnerová

Když jsem začala číst první stranu první myšlenka byla tak tohle mě bavit nebude . Bylo to psané jinak než jsem zvyklá . Ale postupem stránek mě to začalo bavit a zajímalo mě kdo je vrah . Chvikami jsem byla trochu zmatená z jmen .Pozvpomínali jsme si s rodiči na Boženu Nemcovou jak po nich učitele chtěli vědět informace při maturitě nebo když se o nich učilo . I když takovýhle žánr vůbec nečtu tak mě překvapil . Vtáhlo mě to fakt do dob 1840 . Dokonce jsem se i z knihy naučila něco nového . Druhy díl byl za mě hodně smutný , ale hodně čtivý . Doopravdy jsem byla z knih překvapena .

26.05.2024 4 z 5

Takoví jsme byli 1 Takoví jsme byli 1 Júki Obata

Můj osobní názor : Byla to moje první manga takže jsem ze začátku nevěděla jak to číst . To mi dělalo asi největší problém . Musela jsem si to přečíst i dvakrát . ( Půjčila jsem knihu kamarádce a měla na to stejný názor ) Kniha je romantická , ale trochu mi připadá že je zamotaná . Je tam i na mě docela jmen , protože jsou tak dlouhý . Ale kdo má rad mangy tak ho to bude bavit a já jsem alespoň mohla zjistit že tenhle žánr není pro mě . Nanami je v pohodě , ale úplně jsem nechápala proč se tak moc chce s kamarádit . Jano byl chvílemi divný . Chvilku hodný a zase chvilku vážný .

Přesto děkuji za spolupráci @humbook @humbook_blogeri , kteří mi knihu poskytli

22.06.2023 3 z 5