Lenytka Lenytka komentáře u knih

Smrt krásných srnců / Jak jsem potkal ryby Smrt krásných srnců / Jak jsem potkal ryby Ota Pavel

Tato kniha se mi líbila tolik, až bych to ani nečekala. Byla plná emocí, které člověka na chvíli dostali. Jsem opravdu ráda, že se mi tato kniha dostala do rukou a doufám, že jednou bude mít místo v mé budoucí knihovně v mém budoucím domě :)

19.02.2014 5 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Kniha se mi líbila, ale zároveň tam byli pasáže, které jsem nemohla dočíst především začátek pro mě byl přímo šílený, nemohla jsem udržet pozornost až po příchodu Henryho se mi kniha začala líbit, i když jsem s jeho názory nesouhlasila, byl po té šílené nudě osvěžující. Kniha ukazuje, jak hroznou osobností se člověk může stát, aniž by si to sám pořádně uvědomoval. Vlastně mi ho bylo chvilkami líto, i když jsem ho opravdu odsoudila :)

19.02.2014 3 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Kniha mě bavila do doby, než hlavní hrdina onemocněl, poté mi přišla kniha nezáživná a já odpočítávala stránky do konce knihy. Na druhou stranu, byla to kniha do povinné četby a přečíst se dala. :)

16.02.2014 3 z 5

Provinilé slasti Provinilé slasti Laurell K. Hamilton

Knihu jsem četla a vím, že je to kniha, která bude mít v knihovně i v srdci opravdu čestné místo. Anitu a ostatní hrdiny miluji, žiji s nimi jejich příběh a o tom kniha je, odpoutat se od reality a na chvilku žít život hrdiny.

16.02.2014 5 z 5

Láska k životu Láska k životu Osho

Kniha, co není pro každého, ale pro ty s otevřenou myslí je jako dělaná.

10.01.2018 4 z 5

Předčítač Předčítač Bernhard Schlink

Kniha byla skvělá. Byli tam pasáže, co mě nudili, ale cítila jsem v té knize tolik opravdovosti. Mohu jí doporučit, alespoň 1x by si ji člověk přečíst měl, protože já knihy, kde se jen zmíní téma válka nemám moc ráda, ale tuto ráda mám.

19.02.2014 4 z 5