lenka9044 lenka9044 komentáře u knih

Návrat na plantáže Návrat na plantáže Ashley Carrington (p)

poslední knihu jsem četla jen proto, že mi přišlo líto nedočíst celou sérii. Kvalita od prvního dílů značně poklesla... o válce tam toho také moc není... od třetího dílu už mě to docela zklamalo, bohužel

01.01.2020 2 z 5

Knihovnické pohádky Knihovnické pohádky Zuzana Pospíšilová

z hlediska knihovnice, jeden z nejlepších návodů (nejen) pro děti, jak zacházet s knihami!!! doporučuji

28.12.2019 5 z 5

Plameny na plantážích Plameny na plantážích Ashley Carrington (p)

stále krkolomější konstrukce událostí

28.12.2019 3 z 5

Paní na plantážích Paní na plantážích Ashley Carrington (p)

lepší než první díl, ale i tak stále až moc popisných pasáží, které se daly přeskočit

10.12.2019 4 z 5

Valerie, dědička plantáží Valerie, dědička plantáží Ashley Carrington (p)

příjemný román pro ženy, možná občas by mohly být popisné pasáže kratší - ušetřilo by se určitě pár stránek, aniž by příběh ztratil smysl

02.12.2019 4 z 5

Sedmives aneb Růžová holčička Sedmives aneb Růžová holčička Melita Denková

překvapení... nedávala jsem tomu velké šance na úspěch u mého syna, ale nakonec super
kniha plná fantazie, úsměvné příběhy lidí z malé vesničky, kde se jednoho rána objeví zčistajasna nový domeček...

14.06.2019 5 z 5

Pohádky ze statku Pohádky ze statku Gabriela Kopcová

docela hezke pohadky - jde o obrazkove cteni, takze muze dite cist s Vami...

27.05.2019 4 z 5

Pohádky o dopravních značkách - Zábava a poučení pro školáky i předškoláky Pohádky o dopravních značkách - Zábava a poučení pro školáky i předškoláky Peter Stoličný

pohádky jakž tak ušly, ale dost mi tedy vadilo, že třeba vodník krade značku - nepřijde mi vhodné říkat dětěm, že je normální vzít z nebezpečného místa značku, která na toto nebezpečí upozorňuje, a doufat, že si nějaký šikovný člověk všimne, že tam značka chybí a dá tam novou

13.05.2019 2 z 5

Pohádky z českého království Pohádky z českého království František Zacharník

jiné převyprávění českých bájí a pověstí... pro děti by to šlo možná napsat ještě jednodušeji, ale syna to i tak zaujalo

07.04.2019 4 z 5

O vodníčkovi Píďalovi O vodníčkovi Píďalovi Stanislava Boušková

hezká pohádková knížka, syna příběhy vodníčka Píďaly moc zaujaly

01.03.2019 4 z 5

O Radostníčcích O Radostníčcích Jan Houkal

Příběhy hezké, ale hodně zvýrazněný záměr náboženské nauky

31.01.2019 2 z 5

Ježíšek vypráví vánoční pohádky Ježíšek vypráví vánoční pohádky František Ber

hezké dvě pohádky

22.01.2019 5 z 5

S láskou, Nina S láskou, Nina Nina Stibbe

Zvláštně pojatá kniha, zaujala mě nejdříve svou obálkou, když jsem se do ní podívala, říkala jsem si, že bude zajímavé číst si "dopisovou formu"... ale při čtení me zklamalo, že jsou tam jen dopisy z jedné strany, kdyby to bylo třeba alespoň doplněno o dopisy od Viky, bylo by to jako velký dialog... takto je to místy trochu zmatené. Nicméně knihu jsem přečetla celou ale nemohu dát víc než 3 hvězdy

22.01.2019 3 z 5

Císařský oheň Císařský oheň Robert Lyndon

po první knize jsem asi cekala trochu víc, nebylo mi příjemné to přeskakování mezi příběhy jednotlivých postav a pak ten Wayland... první díl byl lepší

01.01.2019 4 z 5

Dewey – kocour z knihovny, který okouzlil celý svět Dewey – kocour z knihovny, který okouzlil celý svět Vicki Myron

Pěkný příběh z reality...

22.05.2014 5 z 5