Lenka541 Lenka541 komentáře u knih

Prostě na mě zapomněli Prostě na mě zapomněli Jiří Holub

Krátký,ale velmi silný příběh... Někdy není třeba zbytečných kapitol a slov.

20.03.2022 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Zatím druhá knížka od autorky a jsem opět nadšená. To je sice poprvé,co nečtu sérii od prvního dílu,ale ničemu to nevadí a těším se na další.

02.10.2023 5 z 5

Štěstí má barvu levandule Štěstí má barvu levandule Pauline Mai

Příjemné čtení, ideální na letní dovolenou. Krásné prostředí, pevné rodinné vazby a přátelství,stará láska a šťastný konec pro více sympatických postav...,to už stojí za to si knížku přečíst.

24.09.2023 4 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Přečteno v rámci čtenářské výzvy. Hodnotím ji jako takový bonbónek do vlaku nebo prostě milou oddechovku.

11.05.2023 3 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Jsem nadšená. Knížka se mi moc líbila a určitě nezůstanu u prvního dílu série. Četla se sama a strašně mě bavila.

01.02.2023 5 z 5

Roky pod psa Roky pod psa Markus Zusak

Přečteno díky Čtenářské výzvě. Příběh nenáročný, čtivý,ale nijak zvlášť zajímavý. Zlodějka knih to prostě není.

01.02.2023 3 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Vtipné, oddechové čtení, přečteno v rámci čtenářské výzvy.

08.06.2022 3 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Vychutnala jsem si každou stránku. Skvělá knížka, jdu hned na další díl.

21.03.2024 5 z 5

Dedička Dedička Gabrielle Bernátová

Příběh, který ve mně nezanechal žádný dojem. Prostě rychle přečteno,rychle zapomenuto.

25.09.2022 3 z 5

Dokážeš udržet tajemství? Dokážeš udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Vyloženě oddechovka. Hlavní hrdinka je totální třeštitrdlo a vlastně skoro nikdo se nechová úplně normálně. Na začátku jsem se trošku zarazila, jestli vůbec knížku číst, ale nakonec se mi četla dobře a nelituji.

15.08.2022 3 z 5

Coura Coura Jana Bernášková

Druhý díl se mi opět líbil. Věděla jsem, do čeho jdu a na pobavení a odpočinutí od vážných témat je příběh jak dělaný. Uvažovala jsem, jak by vypadalo vyprávění bez všech vulgarismů, kterých je tu plno,ale právě ony přeměnily docela obyčejný příběh mladé herečky a matky za vtipnější a čtivější.

10.05.2022 4 z 5

Někdy je hezké, že mě miluješ Někdy je hezké, že mě miluješ Marie Vareille

Velmi pěkný a laskavý příběh. U čtení mi chybělo už jen léto, voda a sluníčko. Příjemná oddechovka.

23.02.2022 5 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Všechny předcházející komentáře k této knížce jsou pro mě jakýmsi shrnutím,co bych chtěla napsala sama. Silný a nezapomenutelný příběh, který si zaslouží všechny hvězdičky od všech čtenářů.

21.04.2024 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

(SPOILER) Těšila jsem se na další příběh s Josie a Noahem a opět jsem byla napnutá od začátku do konce. Nicméně se mi zdála zápletka zbytečně překombinovaná a v podezřelých osobách jsem už ztrácela přehled. Proto o jednu hvězdičku méně.

10.04.2024 4 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Tato knížka se mi dostala do rukou zcela náhodou. Zajímavé čtení, nelehké osudy, děj místy napínavý ,různě propletený,no jako oddychovka mě to tedy nepřišlo .

03.09.2023 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Knížka se mi moc líbila. Ikdyž fantasy moc nečtu, těším se na další díl.

22.11.2022 4 z 5

Cukr a sůl Cukr a sůl Táňa Keleová-Vasilková

Ikdyž mám ráda trošku akčnější příběhy, knížka se četla dobře. Ranč u dědečka se mi líbil víc. Jinak pohodové čtení.

13.11.2022 4 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

Trošku neuvěřitelný námět se šíleným koncem. Nešlo nepřečíst na jeden zátah.

04.05.2022 4 z 5

Kéž bys tu byl Kéž bys tu byl Jodi Picoult

Kdybych věděla předem o čem bude děj této knížky, asi bych se do ní nepustila. Po přečtení jsem ale ráda, že jsem jí dala šanci, ikdyž mě od půlky bavila méně. Dovedla bych si představit zůstat s hlavní hrdinkou na Galapágách ,kde by se mi samotné moc líbilo.

26.12.2023 4 z 5

Mařka Mařka Adéla Marie Jirků

Moc hezký a milý příběh, ostatně jako sama autorka. Předchozí komentáře jsou natolik výstižné , že není třeba nic dodávat. Miluji knížky z mého rodného prostředí, zvlášť, když se příběh odehrával nějaký ten kopec ode mě. Knihu vřele doporučuji.

26.07.2023 5 z 5