lenka1048 lenka1048 komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Výborná kniha ! Příšerně jsem se bála jak kniha skončí, nakonec jsem si u ní stejně pobrečela.

01.10.2015 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Knihu jsem měla k maturitní četbě a musím říct, že se mi velmi líbila. Symbolika, super. Autor skvěle vystihl lidskou zkaženost. Myslím, že to alespon někoho donutí se nad tím zamyslet.. :)

02.10.2015 5 z 5

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Kniha je naprosto úžasná ! Doslova jsem ji nechtěla odložit z ruky, zápletka mě zhypnotizovala. Kdybych neměla i jiné povinnosti, čtu ji bez přestání. Také mi to dlouho netrvalo ji přečíst. Trochu mě zamrzelo filmové zpracování. U čtení knihy jsem si udělala naprosto jiné představy .. podle mého názoru je kniha lepší , jak už to ( většinou) bývá :) !!

30.12.2014 5 z 5

Chrám Matky Boží v Paříži Chrám Matky Boží v Paříži Victor Hugo

Kniha je zajímavá a příběh velmi poutavý. Je to taková klasika pro vášnivé čtenáře. Jistě, jsou tam dlouhé pasáže, zabývající se popisem tehdy středověké Paříže, ale myslím si, že to dodává jistou atmosféru a vůbec mi nevadilo je číst, naopak. :) Záleží na co je člověk zvyklý.

30.12.2014 5 z 5

Betonová zahrada Betonová zahrada Ian McEwan

K mé velké smůle jsem shlédla film , který mě naprosto znechutil,nelíbil se mi. Možná, že kniha je méně drsná a úchylná, těžko říct. Uvidíme, třeba se jednou přinutím si ji přečíst..

30.12.2014

Řeč květů Řeč květů Vanessa Diffenbaugh

Na knihu jsem byla natěšená, ale přiznám se , že příběh mě nijak zvlášt nezaujal. Dokonce i v jistých pasážích jsem se dosti rozčilovala, nad jednáním hlavní hrdinky a celkově jsem knihu dočítala spíše z nutnosti. Takže, kniha jistě něčím zaujme, ale moc toho není. Rozhodně existují lepší..

30.12.2014 2 z 5