-Lenicka- -Lenicka- komentáře u knih

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

BEZ NADSÁZKY - NEJLEPŠÍ KNIHA, KTEROU JSEM KDY ČETLA (společně s 2.dílem) .. naprosto mne dostala, naprosto mne uchvátila, nemohla jsem se odtrhnout .. dokonce jsem si jednou v neděli nařídila budík na 7:00 ráno jen abych věděla, jak to dopadne .. až tak mne to pohltilo :-)

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

BEZ NADSÁZKY - NEJLEPŠÍ KNIHA, KTEROU JSEM KDY ČETLA A NEJSEM SI JISTA, ZDA SE JÍ NĚKDY NĚJAKÁ KNIHA VYROVNÁ!!!

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Čekala jsem něco více, ostatní romány jsou "lepší, zajímavější" .. ale tak dalo se to číst :-)

Memento Memento Radek John

Určitě tuto knihu mohu všem doporučit! Názorné ukázky toho, co jsou lidé všechno ochotni pro drogu udělat a jak mohou drogy člověka zničit ... :-(

Paní Bovaryová Paní Bovaryová Gustave Flaubert

Tuto knihu jsem se rozhodla přečíst na základě toho, že to byla jedna z částí mé maturitní otázky, kterou jsem si kdysi vylosovala. Musím říct, že mne kniha nezklamala .. jen nevím, komu bych jí doporučila a zda by se vám také líbila .. ale já dávám 4 hvězdičky :-)

Dětí se nevzdám Dětí se nevzdám Soheir Khashoggi

Mám ráda tuto tématiku! Kniha se mi moc líbila, můžu všem doporučit! Jen ten konec mi přišel takový .. jak to napsat .. nepravděpodobný .. ale určitě stojí za přečtení :-)

Krásné zlo Krásné zlo Rebecca James

Docela zajímavá a velmi dobře napsaná kniha! Nemohla jsem se odtrhnout od toho příběhu :-)

16.05.2011 5 z 5

Spálený toast a jiné filozofické úvahy o životě Spálený toast a jiné filozofické úvahy o životě Teri Hatcher

Je mi líto, ale tato kniha mne moc nebavila .. ze začátku dobré, to jsem se nasmála, ale ten konec .. bohužel, ani jsem to nedočetla :-/

16.05.2011 2 z 5

Nikdo tě nemá rád Nikdo tě nemá rád Judy Westwater

Celkem zajímavá knížka .. pak si říkáte, co vede některé lidi k tomu, že se takhle dokážou chovat k dítěti, nepochopím! :-/

Zeptej se prachu Zeptej se prachu John Fante

Mne osobně se tato kniha líbila .. spoustu mých přátel by vám však ale řeklo, že je to nuda, bez příběhu, bez nápadu, moc zdlouhavé, apod. .. u filmového zpracování se můžete dočkat jiného konce, než je v této knize ..

16.05.2011 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

V této knize je názorně vidět, co je člověk všechno ochoten udělat pro drogu a jak může dopadnout! Doporučuji všem přečíst, chvilkami vám bude běhat mráz po zádech!

Pokání Pokání Ian McEwan

Ten příběh je opravdu zajímavý .. dle mého názoru byla knížka napsána dost těžce a jsou tam popisovány skutečnosti, které by se mohly určitě vynechat! Viděla jsem i film a ten byl úchvatný, takže všem můžu jedině doporučit! :-)