Lemon Lemon komentáře u knih

Krysař Krysař Viktor Dyk

Velice zajímavá kniha, ať už mluvím o stylu nebo o příběhu. Kniha mě zaujala, i když bylo náročné ji přečíst, protože se mi staročeština hůře čte, ale to si myslím, že asi každému. Knihu doporučuji. :)

04.11.2015

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Skvělá kniha, zajímavý příběh a super zápletka. Knihu můžu jenom doporučit. Je spíše pro ty, co zvládnou nějaké to fanstasy a love story zároveň. Někdy, jsou tam ale i prvky spíše z horroru než z romantické knížky. :)Jediné co můžu vytknout, jsou chyby, které způsobil překlad do češtiny, což mě dost mrzí. :( Knihu mám hrozně ráda, hlavně její obal. :)

04.11.2015 4 z 5

Kůň jménem Zázrak Kůň jménem Zázrak Zuzana Holasová

Četla jsem asi před 3mi roky a kniha mě úplně pohltila :) je to moje nejoblíbenější dětská knížka :) určitě všem doporučuji :)

05.02.2015

Kůň jménem Zázrak Kůň jménem Zázrak Zuzana Holasová

05.02.2015

Černý sníh Černý sníh Lotte Kinskofer

Jednoduchá kniha. Přišlo mi, že na začátku se děj až moc vleče a teprve myslím na posledních 50 stránkách se vše rozluští a najednou je vše OK, což mi nepřišlo moc zajímavé. Jinak kniha nenáročná, spíš oddechová.

04.11.2015

Co je šeptem... Co je šeptem... Ali Cronin

Kniha se mi moc líbila. Myslím si, že byla daleko lepší než první. Rozhodně můžu doporučit všem mladým slečnám, kterým je tak jako mě :)

11.05.2015

Krevní msta Krevní msta Alyxandra Harvey

Trochu mě zklamalo, že se změnila hlavní postava a taky to, že jsem se celkem někdy ztrácela a musela si v hlavě srovnat, co se tam vlastně stalo.. jinak bych to oproti prvnímu dílu hodnotila slabším pokračováním.

01.02.2015 2 z 5

Srdce v sázce Srdce v sázce Alyxandra Harvey

Za mě 3 hvězdičky, protože jsem se občas ztrácela v ději ale na stranu dobrou jsem zařadila romantiku a citlivost psaní. Jinak super :)

01.02.2015

Ledové oči Ledové oči Karin Stehle

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Tato kniha byla přesně pro mě. Byla tam i romantika i násilí což se mi hodně líbilo, doporučuji všem co je toto spojení příjemné :) .. Za mě určitě 5 hvězdiček.

01.02.2015 5 z 5