Co je šeptem...

Co je šeptem... https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145134/laska-sex-touha-co-je-septem-145134.jpg 3 43 7

Láska, sex, touha série

Čtyři děvčata, tři chlapci, všichni studenti kolem osmnáctky. Adam chodí s Cass, Jack je do Cass tajně zamilovaný, Rich má tajemství. Ale co Ashley? Jak to vypadá, úžasný Dylan o ni nemá zájem, takže Ashley se rozhodne předstírat, že jí to je úplně jedno - ale co když za tou maskou holky na jednu noc schovává velkou touhu?

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Three Little Words 2: Rumour Has It , 2012

Nikola_
24.01.2020 5 z 5

Moc hezký příběh, za mě ano

ardeas
30.09.2017 1 z 5

Plne súhlasím s Lindou3166, je to des. Síce z toho plynie ponaučenie, že byť radodajkou sa nevypláca, ale to vie snáď každá, či je to celkom zbytočná kniha.

linda3166
07.06.2017 2 z 5

Knihu jsem dočetla s velkým sebezapřením a rozhodně nedoporučuji. Hlavní postava je nevyspělá, sobecká a ještě k tomu je její velkou zálibou vyspat se s každým klukem na mejdanu, a pak se diví, když ji ve škole mají za běhnu. Myslím, že v kategorii dívčích románů se dají najít mnohem lepší kousky a těchto 262 stran za ten čas opravdu nestálo.

Nikcasmej
30.04.2017 3 z 5

Čekala jsem trochu víc, ale zase nemůžu říct, že by se mi kniha nelíbila.

Layss
22.06.2015 3 z 5

Sérii knih jsem si koupila jako odpočinkovou četbu, takže mé nároky nijak vysoké nebyly. Při začátku čtení jsem byla příjemně překvapena, že se děj knihy odehrává z pohledu jiné z kamarádek. Trochu mě mrzelo, že se vlastně zastavil děj u předchozí hrdinky, ale nevadí. Docela dobré počtení

Lemon
11.05.2015

Kniha se mi moc líbila. Myslím si, že byla daleko lepší než první. Rozhodně můžu doporučit všem mladým slečnám, kterým je tak jako mě :)

Hémerá
01.02.2014 1 z 5

Já to fakt dočetla? Ty jo. Rich z totálního průšvihu vytáhl nejenom Ashley.

Ali Cronin
britská