Lars Lars komentáře u knih

Manželské lože Manželské lože Linda Needham

Knížka pro mě byla opravdu odpočinkovou. Když jsem četla, měla jsem pocit, jako bych byla přímo mezi hrdiny příběhu, což oceňuji! Lindu Needham jsem, jako autorku, neznala, a proto pro mě byla příjemným překvapením. Talie a Alex pro mě byli vskutku nestandardní dvojicí a sledovat vývoj jejich vztahu bylo více než zajímavé. O humorné situace nebylo nouze a za to dávám palec nahoru. Co mě však zklamalo, byla až pro mě nepříjemná Taliina umanutost, s jakou chtěla do posledního okamžiku dokonat svůj plán. Nesedělo mi to. V začátcích, kdy si ještě nemohla být jista Alexem, bych to chápala, ale později to pro mě bylo až příliš přes čáru. Zkrátka a dobře, knihu každopádně doporučuji k přečtení! Myslím, že nebudete litovat!

05.05.2013 4 z 5

Holubičí srdce Holubičí srdce Tina St. John

Knihu jsem si přečetla ze zvědavosti. Dílko mě osobně z části zklamalo pomalým, a pro mě až příliš zdlouhavým rozjezdem. Děj se pro mě stal působivým až ve druhé půli knihy. Ve chvíli, kdy se vše zdramatizovalo, mi řádky rychle ubíhaly. U tohoto příběhu oceňuji především legendu, která mě provázela knihou po celou dobu. Přesto jsem ohodnotila třemi hvězdami. Nebyla bych spravedlivá k ostatním knihám a autorkám, kdybych udělila knize více hvězd.

18.04.2013 3 z 5