Landys Landys komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Jako čerstvá matka asi přestávám číst tyhle knížky. Velmi smutný příběh.

18.07.2021 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Jako sorry ale ted min. pul roku nejdu do lesa na zadnou procházku! Knizka byla super a je mi jedno jestli je to fake nebo se tak skutecne deje, me to dostalo. Od druhy poloviny jsem se fakt bala. Tohle mi bude lezet v hlave jeste dlouho.

03.03.2020 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Priznam se, ze mam ohledne knizky smisene pocity. Styl psani mi vadil. Detstvi me strasne nebavilo, rikala jsem si, proc se to vsechno popisuje. Ale postupem to proste do sebe vsechno zapadne a Zuzanim pribeh je zajimavy! Hanus je nesnesitelnej a nad koncem jsem rekla jenom hm. :D

02.06.2022 4 z 5

Mama milovala Gabčíka Mama milovala Gabčíka Veronika Homolová Tóthová

Kdyz jsem knizku zacala cist, byla jsem trochu skepiticka. Jelikoz jsem predtim cetla Dva proti risi (Povazuji za nejlepsi knihu na toto tema.), rekla jsem si, ze uz me nemuze vlastne nic prekvapit. Ale naopak kniha me uplne dostala. Milostny vztah mi tam proste skvele zapadnul. A cast kdy se dovidame, co se deje s lidmi, kteri pomahali parasutistum, me dohnala k slzam. Smekam opravdu!

22.03.2022 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Druhy dil super super super!

07.11.2021 5 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Knizka je skvela! Priznam se, ze jsem ji v prubehu nekolikrat odlozila a chvili musela nad tim vsim premyslet. Bylo mi z toho vseho hrozne smutno. Dle meho nazoru by si tuto knizku mel precist kazdy!

02.03.2019 5 z 5

Čas žít, čas umírat Čas žít, čas umírat Erich Maria Remarque (p)

Tahle knizka si rozhodne zaslouzi vice jak 5 hvezd. V pameti mi utkvela jedna veta - Snad bychom meli min valek, kdyby jeden druheho nechtel porad tak durazne presvedcovat o sve vlastni pravde. Bohuzel to plati i v dnesni dobe.

23.05.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Nemuzu jinak nez 5 hvezd. Tema super, zpracovano skvele.

11.04.2022 5 z 5

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Pri poslednich strankach mi ukapla slza! Tim ze je to psane z pohledu ditete, se dokazete vic vcitit do vseho, co mala Leni proziva. Me ji bylo tak strasne lito. Velmi smutny pribeh.

12.03.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Mne se ta knizka proste libila a ano, take jsem cetla mnoho knih o 2. sv. valce. Knizka se muze zdat jakkoliv naivni ci pretazena na vlasy, ale proc by sakra ne. Nemusi byt prece popisovany pouze krutosti v kazde knizce o holocaustu. Tato knizka dava nadeji, ze i pres veskere krutosti, ktere se tam odehravali, se nasel nekdo kdo miloval a veril.

15.10.2018 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Posledni knizka s Erikou, jsem z toho smutna, nebudu lhat. Knizka me bavila jako vsechny predesle dily. SPOILER
Proc to takhle blbe skoncilo s Erikou a Petersonem? Ja jim tak fandila! Mozna me to vic zajimalo, nez kdo je vrah :D

19.03.2020 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Ani jednou jsem se nepřestala u knížku nudit!! Moc se mi líbilo, že je knížka psaná z obou pohledů. Můžu všem jedině doporučit. :)

12.08.2013 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tenhle dil me neskutecne bavil! Erika me bavi cim dal vic :)

06.01.2020 5 z 5

Skleněné peklo Skleněné peklo Thomas N. Scortia

Jezis ten zacatek me silene nudil. Myslela jsem, ze kvuli tomu fakt knizku nedoctu. Ale pak se to rozjelo a za me super napinavy pribeh!

05.01.2020 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Naprosto me knizka vtahla! Skvele napsano!

04.07.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Začátek knihy mě opravdu zaujal, stránky jsem doslova hltala. Jenže jakmile Theo najde první mrtvolu, se ten celý příběh tak nějak po.....Připomínalo mi to film z devadesátek, kde hlavní roli hraje Nicolas Cage. Prostě ty všechny věci, které Theo ví a dělá, mi k němu absolutně nesedí a je to všechno hrozně nereálné. Občas sem měla pocit, že je to snad nadčlověk. Za mě průměr.

11.04.2019 3 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Ježiš mě to bavilo. První půlka knížky je v podstatě jako první film, i když se v mnoha věcech liší. Tuto první půlku jsem četla jedním dechem. Pak přišla půlka druhá, na kterou navazuje film druhý, který se ale příběhem liší úplně. Jediné co zůstává - Bastián ztrácí paměť a čarodějnice Xajída. Tato půlka měla pomalejší rozjezd, ale pak opět - skvělé! Po dočtení knihy mi zůstal na tváři úsměv. Rozhodně to nebude naposledy, co jsem knížku četla.

16.01.2019 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Skvely dej. Hltala jsem kazdou stranu a fakt jsem se tesila, jak to dopadne a co pak? No nevim, za ten konec davam hvezdu dolu, protoze jsem cekala nejakou silenou mordovacku a pak prislo, co prislo no...

07.06.2020 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opet skvele!

19.01.2020 5 z 5

Já jediná jsem přežila Já jediná jsem přežila Lauren Elder

Knizka se cetla dobre, zadne zdlouhave pasaze ci popisovani. Smekam, za to co dokazala!

13.10.2019 4 z 5