Lajka2012 Lajka2012 komentáře u knih

Smečka Smečka Lisi Harrison

Tato kniha je neskutečně čtivá a když se do ní jednou začtete, je velmi těžká se od ní odtrhnout. Jinak se mi kniha moc líbila a podle mě vám po přečtení dodá odvahu a sebevědomí. Rozhodně doporučuji!

01.05.2024 5 z 5

Isabela a žluté útesy Isabela a žluté útesy Ivana Peroutková

Kniha přečtená za dva dny, kniha vás do sebe úplně shltne, takže se od ní nemůžete odtrhnout. S prvním dílem nemůžu porovnat, poněvažď jsem ho nečetla. Podle mě super!

17.11.2023 5 z 5

Ztracení koně Smaragdového ostrova Ztracení koně Smaragdového ostrova Astrid Frank

Knihu čtu již po druhé, poprvé jsem ji nedočetla. Kniha byla úžasná, moc si přejí další díl!!!

10.09.2023 5 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Dobrá kniha, moc zajímavá, ale čekala jsem od toho víc.

28.07.2023 4 z 5

Vytvoř si své čarodějnické dobrodružství Vytvoř si své čarodějnické dobrodružství Andrew Judge

Super kniha, ve kreré můžete rozhodovat, co se vlastně stane. Můžete v ní vybarvovat vystřihovat i kreslit. Také moc zajímavý příběh. Doporučuji všem co mají dlouhou chvíli a nejen těm......

22.07.2023 5 z 5

Nejlepší kamarádky Nejlepší kamarádky Jacqueline Wilson

Pěkná kniha, i když neskončila úplně nejlíp.....

10.11.2022 4 z 5

Kočka Kačka herečkou Kočka Kačka herečkou Ivona Březinová

Prostě kniha Ivony Březinové.

Kočka Kačka herečkou Kočka Kačka herečkou Ivona Březinová

Skvělé pokračování, za mě super i když první díl byl asi o trochu lepší. : )

Kočka Kačka Kočka Kačka Ivona Březinová

Super knížka, mám ji moc ráda, byla to moje první kniha, kterou jsem přečetla. Za mě super! : )

10.11.2022 5 z 5

Cipískova loupežnická knížka Cipískova loupežnická knížka Václav Čtvrtek (p)

Hezká knížka pro děti.

16.10.2022 4 z 5

Můj koňský deníček - Zápisník s informacemi a radami Můj koňský deníček - Zápisník s informacemi a radami Nele Neuhaus

Skvělý deník se skvělýmý informacemi o koních a s rozhovorem s Nele Neuhaus. Musím přiznat, že si tam moc nepíšu ale zajímavosti o koních si čtu pořád dokola. Je to super kniha! Doporučuji milovníkům i chovatelům koní.

18.07.2022 5 z 5

Sára. Kniha druhá Sára. Kniha druhá Esther Hicks

První díl byl nádherný, ale druhý díl jsem nedočetla. Byl vyloženě nuda. Ani jsem to moc nepochopila. Po mě si to přečetla mamka a říkala mi, že Sára1 a Sára2 jsou skoro to samý a že jednička byla 100x lepší. VELKÉ ZKLAMÁNÍ! Sára2 je z knihovny, Sáru1 a 3 mám doma. Uvidíme, jestli bude lepší než Sára2.

18.07.2022 2 z 5

Připomeň si každý den - Myšlenky, které je dobré si pamatovat Připomeň si každý den - Myšlenky, které je dobré si pamatovat Jan Menděl

Knihu, teda vlastně zápisník jsem dostala od babičky. Jsou v něm moudré věci a píšu si do něho svůj deníček. Je dobrý na zaznamenávání zážitků a starostí, kterých někdy mám až nad hlavu. Doporučuji lidem (i dětem), kteří mají spoustu zážitků a nedokázají si je všechny pamatovat nebo těm, kteří mají hodně starostí a neumí a nechtějí se s nimi nikomu svěřit. Je to ideální deníček pro děti i dospělé.

18.07.2022 5 z 5

Poník se ztratil Poník se ztratil Lucy Daniels

Kniha mě nebavila. Myslela jsem, že bude lepší než Chrt na vřesovišti. Nebyla strašidelná ale vůbec mě nebavila.

17.07.2022 odpad!

Chrt na vřesovišti Chrt na vřesovišti Lucy Daniels

Nedočetla jsem ani druhou kapitolu a knihu jsem musela odložit. Ne jen že mě nebavila, ale taky jsem se bála. Asi mě budete brát jako strašpytla ale podle mě je to strašidelné. Jestli chcete knihu zkusit, rozhodně ji nečtěte večer a v noci ( což jsem pravě udělala)! Autorce se omlouvám, že jsem dala odpad ale ani jednu hvězdičku nejsem schopná dát. Když jsem se rozhodla, že knihu číst nebudu, ve svém schodu na knížky jsem ji musela dát přední stranou dolu, kdybych to neudělala, naskočila by mi husí kůže...

17.07.2022 odpad!

Nervy Nervy Raina Telgemeier

Hezká komiksová knížka. Další povedené dílo paní Telgemeierové. Ale Úsměv byl asi o trochu lepší.

17.07.2022 5 z 5

Zuzka a závodní kůň Zuzka a závodní kůň Jessie Williams

Pěkná kniha, ale musela jsem knize dát jednu šanci protože v jedné části nebyla srozumitelná.
Ale je to hezký příběh plný kamarádství, strachu, smutku, štěstí a pochopení. Když jsem mamce říkala, o čem to je, řekla mi, že je to blbina. Trochu pravdy na tom asi je. Hodnotím čtyřmi hvězdičkami.

06.07.2022 4 z 5

Lucky: Můj deník Lucky: Můj deník Stacia Deutsch

Hezká kniha. Má to děj a je to dobrodužné ale je to blbina. Dvanáctileté holky nemůžou uspořádat tábor ne? Doporučuji dětem osm a devět let.

06.07.2022 4 z 5

Anna ze Summerside Anna ze Summerside Lucy Maud Montgomery

Krásný díl Anny. Akorát by tam nemuseli dávat ty zastaralá slova. Jinak NÁDHERA!

05.07.2022 5 z 5

Morčák Pip a spol: Kamarádi až za hrob Morčák Pip a spol: Kamarádi až za hrob Tereza Kopecká

Této knize jsem dávala x šancí ale nakonec jsem to stejně nedočetla. Asi se mi prostě nelíbí knihy, které se odehrávají v říši mrtvých. (např. Bratři Lví srdce)

05.07.2022 2 z 5