LadyCarousel LadyCarousel komentáře u knih

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Povedená kniha, ale zůstalo mi přece jenom pár nezodpovězených otázek. Na 5 hvězd tomu chybělo po čtení takový ten wow efekt.

30.01.2019 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Já nevím, jsem zmatená. Dávám 3 a půl hvězdy... Ze začátku jsem cítila tu atmosféru, cítila jsem se s knihou "propojená" ale pak se stalo něco, co mě odpoutalo. Asi jsem příliš dala na skvělé hodnocení, pořád jsem čekala na ty převratné okamžiky... Nevím proč, ale děj mě nijak nepřekvapoval. To ale neznamená, že nebyl zajímavý, jen mi nepřišel tak uvěřitelný. Co mě dostalo, byl mistrně zvládnutý konec. Opravdu autorovi tleskám, jak skvěle mě zmátl. A přesně to já hledám... Nevěřícný pohled když zaklapnu poslední stránku knihy.

25.01.2019 3 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Začátek mi dělal problém, nemohla jsem se vyznat ve všechn postavách. Za pár desítek stránek tento problém pominul. Námět považuji za velice zajímavý. Někdy jsem nudnější příběhy měla vysloveně chuť přeskočit. Střídavě jsem se v průběhu čtení těšila vždy na jinou postavu. Nejméně mě asi bavil Chris, protože děj byl hrozně natažený a opakovaly se tam stále podobné myšlenky. To bylo ostatně i u dalších postav. Někdy jsem již dopředu věděla, co se stane ale párkrát mě to takédost překvapilo. Po přečtení jsem si zálibně pokývala hlavou, že dobrý.

24.01.2019 3 z 5

Merde! Rok v Paříži Merde! Rok v Paříži Stephen Clarke

Vtipné, občas jsem se i nahlas smála, což je u mě dobré znamení. Jako plus beru, že jsem si připomněla nějaké fráze a kdybych do Francie zase někdy zavítala, tak se pokusím řídit knihou a nebýt tolik turista aby mě nešmelili:D Mínus byly Jakovy dialogy kterým jsem měla problém porozumět na první dobrou.

03.01.2019 3 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Výborná kniha, ale už na začátku jsem měla takové tušení. Tušení se týkalo konce a měla jsem pravdu. Dále samozřejmě provázanost dvou dějových linií, které se pak propojily, ale po přečtení první Timovy knihy mě to nepřekvapilo. Navzdory mému tušení, které nepramenilo z děje knihy, musím hodnotit kladně.

19.11.2018 4 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Místy jsem nebyla úplně vtažená do děje, ale i tak, za zajímavé téma hodnotím pozitivně.

18.10.2018 4 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Musím přiznat, že jsem na čtení této knihy byla stejně tak závislá, jako hráči na hře. Některé pasáže byl zajímavější, některé méně ale celkový dojem je na jedničku. Nečekané rozuzlení, rychlý spád... A taky zajímavý nápad na hru, už v roce 2011. Myslím, že teď se vývojáři doopravdy snaží zapojit i osobní interakci mezi hráči.

09.10.2018 5 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Začátek mě docela nudil a trvalo trochu déle, než mne příběh pohltil. Nejsem sice spisovatel, ale tak nějak mi přišlo, že se tam hodilo trošku jiné rozuzlení. *WANNABE SPOLIER* Ne ani tak že se jí snaží okrást, ale prostě něco trošku ještě jiného, tohle na mě bylo moc krimi. Ale celkově hodnotím nadprůměrně:)

05.10.2018 3 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

I když jsem věděla, že nebude vše tak, jak se zdá, nemohla jsem první půli hlavní hrdinku vystát. Tušila jsem co se děje a měla jsem dvě verze řešení, nakonec byly správné obě:D Knihu jsem nedokázala přestat číst a to je pro mě známka kvality.

18.08.2018 5 z 5