LadyAlena LadyAlena komentáře u knih

Na dně Na dně Megan Hart

Knihu jsem četla 2x, poprvé jsem vnímala především bolestivou linku Sadie a Adama, dotýkalo se mě to i proto, že příběh Adama se odehrál i v naší rodině a také skončil smrtí. Joeho jsem vnímala pouze jako bolestivou potřebu, podruhé jsem knihu dokázala číst s tím, že to dopadne v podstatě dobře a dokázala jsem si vychutnat i erotickou linku. Velmi oceňuji realistické postavy, Joe nebyl žádný superhero, ale normální chlap. Tuto knihu musím opravdu vyzdvihnout, rozhodně tento příběh jen tak nezapomenu

07.01.2021 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Knihu vlastním jako audioknihu, pohádka na dobrou noc. Pustila jsem se do ní na základě komentářů slibujících napínavý příběh, no. Hodnocení rozhodně dávám plné, protože to je napsané výborně, jen to nesplnilo mé thrillerové očekávání

02.01.2021 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

tohle prostě chcete, nabouchanej, potetovanej, hodnej kluk, mám ráda tento typ knih, takže hodnoceno vysoko

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Super! sice jsem jeho pohled četla ob 5 řádků, ale jinak se mi kniha moc líbila :-) jeho pohled bych si představovala jen pro dokreslení situace

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

lehké čtivo na dva večery, doporučuji :-)

44 kapitol o 4 mužích 44 kapitol o 4 mužích B.B. Easton

nedočetla jsem to, knihu jsem četla po knize skin a je to natolik něco jiného, že jsem to nedala, nedala jsem ani to, že tam vlastně prozradila jak to bylo v knihách a mi pak přišel skin jako jeden velký blábol s blbým koncem, za mě tohle nemělo vyjít, koupila bych si ostatní ebooky, ale po tomto, kdy už vím vše, brr ...

23.10.2020 1 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Kniha je naprosté blaho, hloubka příběhu, vykreslení, nic na té knize není odbyté. Chvíli mi trvalo než jsem si zvykla na jiný svět než ve "dvorech", ale opět vymyšleno skvěle. Nevšimla jsem si žádných nesrovnalostí v obsahu. Za mě, moc doporučuji. Hodně stránek, přesto nemám za 3 dny co číst a prosím vydavatele, aby nezahálel s překladem nových dílů :-)

23.10.2020 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Tak nějak jsem čekala od příběhu více, už od začátku bylo jasné o co v knize jde a jak to dopadne

03.04.2020 3 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Kniha mě bavila a "spadla" do mě jako třešinka na dortu :-)

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Tak těžko prožitelný příběh … mladý kluk aby vše podřídil děcku? nevím. Napsané je to hezky, ale nedostala jsem se do toho úplně, tak jak mám u knížek ráda

02.04.2020 4 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Amo Jones miluji, přesně za hranou fantazie :-)

02.04.2020 5 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Když jsem knihu přečetla, byla jsem rozčarovaná, říkala jsem si co to sakra bylo? Teď když vysel další díl chápu, udělalo to klap a vše je na svém místě. Vše chápu a jediné co mohu doporučit je, vydávat knihy datumově blíže k sobě, protože čekat 2 roky na vysvětlení 1 knihy??? Amo je pro mě naprostá topka, její styl je nezaměnitelný, v knihovně má čestné místo a je to jedna z autorek od které se nespokojím s ebukem, ale chci mít pevnou vazbu v knihovně :-)

12.02.2021 5 z 5

Nahá pravda Nahá pravda Vi Keeland

Vi Keeland mám obecně ráda, takže mi ani nevadilo čtení v SK, tentokrát mě překvapil hlubší příběh ... popis knihy je napsaný jakoby ona byla nějaká frajerka a on kdo ví kdo, výsledný dojem z knihy samotné je ale úplně jiný, kniha se dotýkala hlubších témat a k tomu eroticky "klouzala"

05.01.2021 5 z 5

Vítr z hor Vítr z hor Andy Wildwood

hodnotím velmi kladně, povedená prvotina, budu se těšit na další a pokud již budou k zakoupení, určitě na oplátku další díly koupím a finančně podpořím autora :-) děkuji za poskytnutí čtiva zdarma

Hrdina Hrdina Samantha Young

Nemohla jsem se odtrhnout od čtení, moc příjemné čtení. Mám ráda hašteřivé vztahy ❤

06.04.2020 5 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Ach ano, spláchla mě úžasná vlna romantiky. Krásný příběh. Doporučuji všem dámám ❤

05.04.2020 5 z 5

Slzy predaných dievčat Slzy predaných dievčat Monika Wurm

Tato kniha mě pohltila, dokonalý příběh, který dost možná je fikce, ale dost možná tohle ženy po světě prožívají, tolikrát zvednout hlavu, mít naději a tolikrát spadnout na dno. hlavní postava byla neuvěřitelně silný člověk, nevím jestli bych dokázala takto bojovat. Miluji fikce, ale tohle mi smrdělo realitou až běda

Hvězda nad arabským peklem Hvězda nad arabským peklem Monika Wurm

Výborně napsaná kniha se kterou jsem měla silný emocionální prožitek. Doporučuji přečtení

Žár Žár Maya Banks

Výborný kniha na víkend :-)

53 dopisů pro mou lásku 53 dopisů pro mou lásku Leylah Attar

Postavy mě štvaly, bylo mi líto těch co mi asi líto být nemělo. Ale knize se nedá upřít čtivost.

03.04.2020 4 z 5