L.D. L.D. komentáře u knih

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Druhý díl se mi líbil ještě o trochu víc, než ten první, trvalo mi několik dni, než jsem po dočtení vstřebala všechny pocity a mohla se pustit do jiné knížky. Za sebe mohu jedině doporučit a už se moc těším na další díl a určitě si ty první dva před tím přečtu znovu.

13.05.2021 5 z 5

Hodina zabíjení Hodina zabíjení Lisa Gardner

Tenhle díl se mi líbil víc, než Dokonalý manžel, ale i zde mi některé slovní obraty vyloženě vadily. Ale jinak napínavé a občas dost brutální.

17.04.2021 4 z 5

Dokonalý manžel Dokonalý manžel Lisa Gardner

Některé pasáže a slovní obraty mě vyloženě rozčilovaly, děj byl místy přehnaný, ale vcelku to nebylo špatné.

17.04.2021 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Za mě výborné čtení, malinko předvídatelné, ale to vůbec neubíralo na čtivosti a napětí. Doporučuji.

29.01.2021 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Jako vždy perfektní. Od druhé půlky neodložitelná. Jdu si koupit další díl.

21.01.2021 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Užila jsem si to od začátku do konce. Chcete vědět jak to skončí, ale vlastně nechcete, aby to skončilo. Doporučuji

15.01.2021 5 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Prečteno opět jedním dechem stejně jako všechny předchozí díly z této série. Už se těším na pokračování.

08.01.2021 5 z 5

Stále nezvěstná Stále nezvěstná Chevy Stevens (p)

Přečteno za dva dny, chytla mě a nepustila. Doporučuji

28.12.2020 5 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Dost přehnané, na druhou stranu klobouk dolů před autorovou fantazií a nakonec kdo ví, co je všechno možné. Četlo se dobře, ale vím, že znovu bych se ke knížce vracet nepotřebovala.

16.12.2020 3 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Napínavá od začátku až do konce. Mysteriózní zápletka mi přišla trochu navíc a zbytečná, ale přiznám se, že jsem ji malinko ignorovala a v duchu ji z děje trochu vypouštěla. Každopádně od knihy jsem se nemohla odtrhnout a přečetla jsem ji téměř jedním dechem. Doporučuji

16.12.2020 5 z 5