kvetržůt kvetržůt komentáře u knih

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Tak to byla nejlepší kniha, která se mi fakt zaryla do srdce. I po dočtení knihy, na ni pořád myslím, přemýšlím jak to asi celé dopadne. Nutně bych potřebovala pokračování! Tady se Jay vytáhl, napsat takový příběh plný postav, zvratů, krásného vyprávění, napětí a všeho na co jen pomyslíte. Kolikrát mě čtení knihy dohnalo k slzám. Můj manžel čte knihu již po třetí;) Samozřejmě moc chválím překlad knihy. Děkuji moc za tuhle knihu, již teď má čestné místo u mě v knihovně.

14.01.2023 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Pro mě zatím nejslabší kniha ze série, měla jsem problém ji dočíst, což se mi u tohoto autora nikdy nestalo. Děj mě nezaujal a Marko mi jednoduše nesedl, nevim, nevěřila jsem mu.

08.03.2020 3 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Po přečtení komentářů jsem asi jediná kdo má s knihou problém. Dočetla jsem, ale z vypětím sil. Vyšetřování je místy více než chaotické a spoléhající na náhodu. Kim vládne železnou rukou, ale ne vždy ve prospěch věci. Nechci spoilerovat, ale, přečetla jsem hodně knih o vyšetřování, ale takhle zahazovat jasné forenzní důkazy, poslat kolegu ať řeší jiný případ, a to neustálé oslovení šéfko mi vadí. Nějak tu knihu nemohu pořád zkousnout. Předchozí díl na mě působil lépe. A ten konec, nevím, nevím ????

28.01.2020 2 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Určitě lepší než Marko, ale po přečtení komentářů, opravdu jste všichni od začátku věděli kdo zabil Alberte? Já tedy ne a docela mě to překvapilo.

08.03.2020 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

S velkým sebezapřením jsem knihu dočetla. Nic jsem od ní nečekala, jen takovou oddechovou na večer, a místo pěkného příběhu jsem byla úplně vytočená z chování hlavní hrdinky, psychologie postav se tady bohužel nepovedla. Kniha mě velice zklamala.

17.01.2020 odpad!

Mäso - Vtedy na východe Mäso - Vtedy na východe Arpád Soltész

Sice jsem četla slovenskou nepřeloženou, některá slova jsem bohužel nerozuměla. Kniha má spád,a strávila jsem s ní pěkné odpoledne.

13.06.2020 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Theo Cray je super, tahle postava mi vážně sedla. Mayne a jeho styl psaní mě chytnul natolik, že jsem pořídila i jeho další dvě knihy a nemohla jsem je odložit. Všechny tři knihy jsem dočetla a moc se mi líbí. Jsou plné zajímavých vědeckých poznatků, což nikoho může odradit. Mě to naopak bavilo a jsem ráda, že při čtení detektivky jsem se dozvěděla spoustu zajímavých faktů z oblasti biologie a výzkumu. Tak se drž Theo;)

17.01.2020 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Celkem se mi líbilo střídání tehdy a teď, což knize sedělo. Mezi thrillery bych knihu nezařadila, spíš mi to dost připomínalo 50 odstínů. Z konce knihy jsem byla zklamaná. Takový béčkový konec jako z knihovničky pod lampou;)

01.04.2020 3 z 5