Kukicka Kukicka komentáře u knih

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Než ji našel na pláži to pro mě byla kniha na 5 hvězd. Pak už jen taková slaďárna, že jsem snad takovou ještě nečetla :D. Té už bych max. dala hvězdy 2

21.02.2019 4 z 5

P.S. Mám ťa rada P.S. Mám ťa rada Kasie West

Tak tohle bylo milé. Nejsem cílová skupina, ale mít o 20 let méně, tak si z té knihy sednu na zadek. Zatím nejpovedenější kniha autorky. Kniha je napsaná tak čtivě, že jsem ji dala na jeden zátah

19.11.2018 5 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Jeji knihy jsou pro me vzdy radost cist a vzdy se na ne tesim, ale tentokrat to nebylo uplne ono. Ano, bylo to obcas vtipne a ano, co se deje tyce, cetlo se to dobre, ale kniha ve me nevyvolala zadne emoce a uz ted po docteni vim jen zbezne, co se tam delo a jeste jsem byla obcas zmatena z toho skakani z jedne casove osy do druhe. Tesim se ale na dalsi knihu

17.09.2022 3 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Jsem velmi mile prekvapila, az bych skoro rekla, ze jsem to od nich necekala. Bylo to jine, nez na co jsem u nich zvykla, ale urcite ne ve spatnym smyslu. Dokonce si to dokazu predstavit i zfilmovane. Napadity pribeh, vse do sebe zapadalo a krasny konec

04.10.2021 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Cekala jsem letni oddychovku a ono to bylo chvilemi dost smutne. Kdybych uz jednou podobny pribeh hlavniho hrdiny necetla, ohodnotila bych o hvezdicku vice. Me ale styl psani Vi vyhovuje, takze se mi to libilo

03.07.2021 4 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Nejdriv jsem dala hvezdicky 3, ale pak jsem si uvedonila, ze toto byla nejslabsi kniha od Pen a musela jsem snizit, protoze ty, co driv dostaly 3, byly lepsi. Takze 2,5. Byl to pribeh o tom, ze laska hory prenasi. Nic vic, ani nic min nedostanete. Na zacatku jsem se parkrat s chuti zasmala, ale celkove... Caleb se ze zacatku jevil jako velky optimista, takze pak jsem vubec nepochopila tu vsuvku s jeho problemy a lecebnou, to tam vubec nemelo byt a techto par vet mi nejak zkazilo o Calebovi cely dojem. Furt se tam zduraznovalo jak musi pomoct matce po navratu. Tak tim ji urcite tedy pomohl :-D

26.03.2021 2 z 5

Neskutecne me pobavilo, ze podle tohoto tintitka byly natoceny 3 filmy, jejichz zhlednuti mi zabralo vice casu, nez precteni knihy :-D. Jinak Tolkien je samozrejme Pan spisovatel a vypravec

18.12.2020 4 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Za me rozhodne nejlepsi dil serie. Nemam teto knize co vytknout. Pribeh krasne plynul, byl plny vtipu, hastereni, ale i emoci, ktere donutily me oci i slzu ukapnout. Za me super relax v teto zvlastni dobe

31.10.2020 5 z 5

Devatenáct dopisů Devatenáct dopisů Jodi Perry

Aaaach, to bylo nadherny... Nechapu, ze jsem tu knihu tak dlouho odkladala. Ted koukam, ze jsem ji cetla 19.10 :-D Nekdo muze rict, ze naivni nebo nerealny, ale takova laska proste musi existovat a kdyz ne, tak i holky prece muzou snit

19.10.2020 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Libilo se mi to moc. Na knihu jsem se tesila a nezklamala. Zaradila bych ji mezi 3 jeji nejpovedenejsi knihy a to tam pocitam i knihy co psala s Vi. Uzasne vykreslene, sympaticke postavy, pribeh krasne plynul, ani chvili jsem se nenudila a porad jsem musela cist dal a dal. Je to takova romanticka pohadka, co zahreje u srdce, ale necekejte nejaky originalni namet :-D. Ono, co se da take v tomto zanru porad vymyslet, hlavne pro takove knihomolky jako jsem ja :-D

23.09.2020 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Presne toto jsem ted potrebovala. Pohadka o bohatem a slavnem princi na bilem koni. V posledni dobe se autorky, ktere rada ctu, rozhodly, ze budou psat romanticke romany s tematy vaznych nemoci, uzkosti, zneuzivani deti, domaciho nasili na zenach, znasilnovani a uz toho na me bylo moc. Tato kniha byla pro me jak zavan cerstveho vzduchu, naprosto nenarocna jednohubka a kdyz se to spoji se skvelym vypravecskym stylem Elle Kennedy, tak to slupnete jak malinu a pujdete spat s klidem na dusi

06.09.2020 4 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Ty jeji knizky jsou tak roztomile, az lituji, ze mi neni o 20 let mene. Prozivala bych to jeste jinak a uzila bych si ji jeste o level vice. Za me stale vede jeji kniha PS: Libis se mi, ale bylo to pekne

07.08.2020 4 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Za me nejlepsi dil serie. Moc jsem se bavila a moc jsem si to uzila. Uz ted se tesim na pribeh Conora

09.04.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

(SPOILER) Spoiler
Marne tu premyslim, jestli jsem nekdy cetla skoro 600 strankovou romantickou knihu, kde jsem na prvni polibek cekala do posledni stranky :-D Kniha byla pekne napsana a popsana, vlastne ani chvilku jsem se nenudila. Bylo to oddechove, mile, bez dramat. Jen me dusicce asi chybel alespon nejaky epilog. Ten konec byl strasne urychleny.

25.03.2020 4 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

Prosim Vas, vysvetlete mi nekdo, proc ja ty jeji knihy vlastne ctu :-D. To se neda ani poradne hodnotit. Ta zenska musi byt vazne narusena a stejne budu nedockave vyhlizet dalsi dil, takze kdo je potom vysinuty :-D. Jen by si mela precist fyziologii deti, jelikoz novorozene ve 3 mesicich urcite nesedi ve stolicce...

04.10.2019 4 z 5

On On Elle Kennedy

Prvni pulka me bavila moc, druhou knihu si urcite prectu, ale budu preci jen radeji kdyz se autorky vrati ke vztahu holka-kluk. Prijde mi, ze to jim jde lip, ale samozrejme muj pocit muze pramenit i z toho, ze se neumim do intimnich scen tak vzit...

29.08.2019 4 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Tahle serie je uzasna. Nezklamala me ani jedna kniha. Vsechny pribehy byly krasne a mrzi me, ze uz dochazeji clenove kapely, protoze uz nas zrejme ceka jen jeden, max. 2 dily, pokud by Jules mela samostatny pribeh.

25.06.2023 5 z 5

Ronanovo srdce Ronanovo srdce Melanie Moreland

Byla to krásná knížka! Mám pocit, že většinu knihy jsem měla slzy v očích. Byla tam jediná věc, která mi neskutečně vadila a to oslovení pipinka

16.03.2023 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Zacatek se jevil jeste jakz takz vtipne, ale postupem casu uz ta vtipnost, o kterou se autorka nebo prekladatelka snazila, presla spis v trapnost. Konec byl fakt hrozny. Hlavni hrdinka byla neskutecny tele, ale zrejme to byla sexy bohyne, ktera Chlapovi snu popletla hlavu, jinak si to neumim predstavit. Az okouzleni pomine, tak to vidim tak do max. 5ti let na rozvod :-D

27.07.2021 2 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Fantasy tvori asi petinu mych prectenych knih, ale obvykle si vybiram ty, kde je dulezita romanticka linka, takze kdyz me uchvatilo neco, kde je hlavni hrdinka 13ti leta divka a o romanticke lince nemuze byt rec, i kdyz samozrejme doufam, ze v dalsich dilech se to zmeni :-D, tak je to vazne skvela serie. To, ze se jedna o ceskou autorku, ktera si pise knihy mezi praci a starosti o dite, zvysuje jeji hodnotu pro me jeste vice. Rikala jsem si, ze treti dil ma vyjit ke konci dubna, takze je cas zacit cist, abych plynule navazela. Oba dily jsem ale precetla dohromady za 3 dny :-D a ted budu netrpelive vyhlizet knihu treti. Prvni dil se mi libil o malinko vic. Nove vymysleny svet, cetlo se to samo. Bylo to napinave, promyslene a doporucuji

06.04.2021 4 z 5