kucerovakaroli kucerovakaroli komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Od prvních stránek vás knížka vtáhne a nepustí. Knihu jsem zhltla za dvě odpoledne. Naprosto geniálně propojené postavy a v některých pasážích mi běhal mráz po zádech.
Z knihy jsem byla nadšená a každý by si jí měl přečíst a rozhodně bych jí přidala na seznam literatury k maturitě.
Obálka knížky je svým způsobem jednoduchá, ale naprosto sedí.
Pět hvězdiček je vážně málo, za mě absolutní top.

28.04.2017 5 z 5

Řeka, která teče pozpátku Řeka, která teče pozpátku Jean-Claude Mourlevat

Snad nejkrásnější kniha, kterou jsem kdy četla! A ty ilustrace byly naprosto okouzlující.
Dobrodružný příběh, který vás pohltí tak moc, že nebudete chtít přestat číst. Alespoň u mě to tak bylo. Bylo mi tak hrozně moc líto, že to skončilo.
Pět hvězd je málo, protože ani na jeden moment jsem nepomyslela na nic jiného, než na děj v knize. Tomek i Hannah jsou nesmírně stateční a jdou si za tím, co chtějí a zažívají různé dobrodružství. Rozhodně to není kniha jen pro mladší čtenáře.

23.10.2017 5 z 5

Ruce pryč od této knihy! Ruce pryč od této knihy! Jan van Helsing (p)

Vážně je každého věc, jestli bude brát vše vážně. Začátek byl celkem zajímavý, ale konec mě zklamal. Esoterika? Vážně? Ze začátku jsem si myslela, že je autor opravdu nohama na zemi a snaží se vidět, co se ve světě zatajuje, ale tím koncem to autor naprosto vše zazdil. Za mě tedy jedna hvězda za začátek a zajímavý název.

28.04.2017 1 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Původně se mi do knížky moc nechtělo a chtěla jsem si ji přečíst hlavně kvůli knižní výzvě. Už po prvních stránkách jsem se do knížky ponořila a vůbec jsem nechtěla, aby knížka skončila a zároveň mě zajímalo, jak to dopadne. Po přečtení jsem byla vážně v šoku a nevím, co si mám vlastně o tom konci myslet, ale to nevěděl asi nikdy nikdo o Finchovi. Rozhodně doporučuji si přečíst.

23.10.2017 5 z 5

Matkárna Matkárna Amy Sohn

Ze začátku jsem měla problém rozlišit postavy, ale jakmile jsem se do toho dostala, kniha se mi četla dobře. Je to takový oddechový příběh.
I přes to, že má kniha 408 stran, uteklo to celkem rychle.
Od knihy nečekejte velké věci, ale je zajímavé nakonec zjistit, jak všechny postavy skončí.
Plusový bod dávám za pěkně ilustrovanou obálku.

28.04.2017 3 z 5