kristkam kristkam komentáře u knih

Všechny myšlenky a hodnoty, které jsou v knize uvedeny, v sobě dávno máme a všichni víme, že proto, abychom byli šťastní, bychom se jich měli držet, akorát na to všichni rádi zapomínáme.
Takže já bych v knize nic nového a hlubokého nehledala, přesto to připomenutí stojí za to a jsem hrozně vděčná, že si mě kniha našla, doporučuji.

16.05.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Ze začátku jsem se pořád smála, postupně se smích vytratil. Ale přesto mě kniha bavila až do samotného konce a byla jsem neustále zvědavá, jak se bude děj vyvíjet dál. Každopádně když srovnám s Erotikonem...na ten nemá. :)

12.05.2019 4 z 5

Ekonomie dobra a zla Ekonomie dobra a zla Tomáš Sedláček

Naprosto doporučuji

07.05.2019 4 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Bohužel mě knížka úplně nenadchla. Ze začátku byl děj super, ale potom se to začalo hrozně táhnout a pořád se to opakovalo dokola.

07.04.2018 2 z 5

Kniha v nejnovějším 4. vydání je naprosto dechberoucí. A to samozřejmě díky ilustracím od O.L.Gill.

07.01.2018 5 z 5

Nevyžádané rady mládeži Nevyžádané rady mládeži Marek Vácha

Úžasné.. jedna z nejlepších, co jsem četla. Knížka určitě není jen pro mládež a věřící. Chystám se ji číst víckrát než dvakrát, protože těch myšlenek je tam spousta, nad kterými se chci více pozastavit.

05.10.2017 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

První díl byl dle mého názoru mnohem lepší. Hedvábníka jsem dočetla a nevyvolalo to ve mně žádné emoce. Žádné "COŽE, TO NENÍ MOŽNÉ, ŽE TO BYL ON." průměr

07.09.2017 3 z 5

Řeky Londýna Řeky Londýna Ben Aaronovitch

Oddychovka, která mě nicmoc nenadchla.

26.06.2017 1 z 5