kosesterka kosesterka komentáře u knih

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Nedej se jsem zhltla za jediné odpoledne. Simon a Baz jsou prostě úžasní, nejde je nemilovat. Jediný zápor vidím ve střídání pohledů. Ok, Simon a Baz, to beru. Ale ten zbytek? Ne, ne a ne. Nač tam byl pohled Lucy a Mága, když informace, které jsme od nich získali, nebyly dále využity? Prostě vyšuměly. A na co Penelopa? A probůh, proč Agáta? Číst, jak ty dvě pekly perníčky, když to konečně se Simonem a Bazem začalo být zajímavé... Rowell opravdu ví, jak čtenáře naštvat. Za tohle bohužel nemůžu dát plný počet hvězdiček.

14.03.2018 4 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Tuto knížku jsem dočetla jen s největším sebezapřením. Chtěla jsem si ji přečíst dřív než Nedej se, pustila jsem se do ní právě kvůli němu. No, co říct dál... Fangirl mě zklamala na celé čáře. Nudný a nezajímavý příběh, který nikde nevygradoval, jen si prostě jen tak pozvolna plynul a plynul, doplňovalo přímo úděsné panoptikum postav (ufňukánek, alkoholička, cvok, sluníčkář, podvodník....). Fangirl přímo ideálně splňuje požadavky na pozici mé knižní noční můry. Jediným kladem byly úryvky o Simonovi a Bazovi a bohužel ani ony nedokázaly aspoň trochu vyvážit mé trauma z Fangirl.

14.03.2018 1 z 5